Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem tudok szerelmeskedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmeskedni a férjemmel?

Figyelt kérdés

Már mindent végig zongoráztam magamban. Szeretem, imádom őt, nem akarok mással lefeküdni, de vele sem. Úgy érzem nem kell a szex, nincs szükségem rá. Frigid lennék. Már lassan 10 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk. De a gondok már az ő születése előtt kezdődtek. Mindig betudtam annak, hogy ő fáradt. Addig addig nyomtam el a vágyat magamban míg már nincs szükségem a testiségre. Ez nem biztos, hogy feltételezés.

Félek, hogy elhagy. Mert jogos lenne.

De tudom, hogy nem fog, hisz nem akar hétvégi apuka lenni. Sajnálom őt, de nem tudom mihez kezdjek.


2014. okt. 13. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Frigid akkor lennél, ha soha egy percre sem élvezted volna vele az együttlétet. Te elnyomott vágyról beszélsz, szóval nem ez lehet a probléma. Oka van annak, ami veled történt, lehet hormonális, vagy bármilyen. Ha fontos neked a párod és saját boldogságod, fordulj vele szakemberhez. Könnyen lehet, hogy egy tablettával visszabillentik azt, ami eltolódott, és minden olyan lesz, mint rég.
2014. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Hát lehet aszexuális lettél. Nem irigyelem a férjedet. Lehet csak szeretőt fog tartani majd titokban ha ez így marad.
2014. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő utasított kezdetben vissza?

Egy idő után az elutasított fél önbizalma leépül, esetleg elkezdi szégyellni a testét (azt gondolván hogy az a hibás), és eljön az idő, amikor a libidó is elapad....kommunikációra van szükség,ha kell szakértő bevonásával!

2014. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Fordulh segítségért, hogy kirítsd mi az oka.. A semm, akkor nincs mit tenni,de általában enenk van oka
2014. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy ez áll a háttérben. Igen elutasított és más téren is kezdtek problémák lenni. Nem találtam munkát, így unatkoztam és ettem. De csak azokat az ételeket ettem amiket a többiek úgy sem esznek meg. Mert nem én dolgozom meg a pénzért, így kvázi nincs jogom enni. Így csak azt eszek ami olcsó. Pl sima főtt tésztát, vagy zsíros kenyeret. És kezdek meghízni. Már a nadrágjaim nem jönnek rám, és mivel nem jönnek rám, de nincs pénzem hogy újat vegyek, ezért csak bő melegítőkbe járok. Mindenhova, lehajtott fejjel.

Most így belegondolva, nem csak a szexhez nincs kedvem, hanem semmihez.

Sajnos szakértőre nincs se pénzünk, se időnk. Kisvárosban élünk és a legközelebbi szakember 90 km-re lenne. Az időben nagyon sok. És gondolom pénzben sem lenne kevés.

Ezt valahogy magamnak kell megoldanom.

2014. okt. 13. 12:22
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, csak akarni kell...


Olyan nincs, hogy nem tudsz, csak mondjuk meg vagy nélküle, nem kívánod olyan lelkesen. De ha akarnál azért tudnál.

Ez olyan, mint ha mondjuk nem szereted a borsófőzeléket, de nem is utálod, szóval ha arról van szó megeszed, és mivel a családod szereti és kell hogy főzz, akkor te is megeszed, még ha nem is ez minden vágyad. A tökfőzeléket pedig akkor sem eszed meg, ha minden családtagod kedvence, mert egyszerűen undorodsz tőle, olyankor inkább mást eszel vagy nem eszel.


Na így tekintsd a fenti problémádat is... Ha nem is vágyol a hancúrozásra, azért benne vagy, ha a párodnak van kedve, hiszen szereted őt és nem csak magadra gondolsz.



Csak amit írsz, hogy már a kezdet kezdetén nem volt minden rendben, ott valami más is lehet... Biztosan szeretitek egymást, és nem csak valami kényszerkapcsolat bármelyikőtök részéről? Mintha azt írnád, hogy eleinte ő nem akarata a dolgot, ez elég furi...

2014. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ja, hát közben le is írtad, hogy más is van a háttérben, ez sejthető volt...


Nos amennyiben még nincsenek köztetek nagy veszekedések, addig hozzatok helyre mindent, mert utána csak még rosszabb lesz...

2014. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Nehéz visszaépíteni a vágyat az biztos.Először nem vele kellene hanem magaddal,maszturbálj rendszeresen,először egyedül,aztán a férjed segítségével,biztos vagyok benne,hogy nehéz feladat,és ha más nincs akkor szexológus biztosan tud segíteni.


Én kéthetente vagyok abszolút érzéketlen,a ciklus második felében,hihetetlenül hidegen hagy minden ami a testiséggel kapcsolatos,ezen az időszakon kívül viszont elég vérmes vagyok.Mi kipróbáltuk,hogy ebben a rossz időszakban,masztizott előttem,és volt hatása,talán pont azért mert nem éreztem,hogy elvárja,hogy bármit is tegyek.

2014. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mindent lehet, csak akarni kell, és ne legyek önző. Hát igen. Szeretnék nem önző lenni, de ha nem megy, akkor nem megy. Kiszáradok tőle és fáj, akkor akár mennyire is szeretném nem tudok teljesíteni.
2014. okt. 13. 12:29
 10/18 anonim ***** válasza:
Síkosító, annyi csak belefér a keretbe. Kb 1000 Ft, kevesebb mint a fogamzásgátlás.
2014. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!