Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a férjemmel?

Figyelt kérdés

A férjem egyedüli gyerek, az anyjával élünk egy utcában és az anyja mindenbe bele szól még abba is hogy ne akarjak a férjemtől gyereket mert nem fogadná el. Mindenbe bele köt rendőrségi ügy is zajlik ellene mert örökösen zaklat a távolságtartási végzést meg fellebbezte hogy nehogy már én nyerjek. A fiát egyfolytában ellenem uszítja és alkohollal itatja hogy ne szexeljen velem nehogy unokája legyen.

A férjem pedig egyenrangúként kezel az anyjával mi közben én felesége vagyok és mondtam neki hogy ne kezeljen egyenrangúként mert nem az anyáddal sexelsz hanem velem és nem ő fog neked majd gyereket szülni hanem én és én vagyok az új családod. És nem áll ki mellettem hanem azt mondja mindig ő nem szól bele és hagyja hogy az anyja ócsároljon és örökösen bele beszélje a fiába hogy én rosszul vezetem a háztartást én semmihez sem értek stb.



2014. nov. 12. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt azzal lehet megcsinálni,aki hagyja magát.
2014. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én anyósjelöltem anno több, mint 200 km-re lakott, mégis erős érv volt a szakításra, amikor kezdtek igencsak komolyra fordulni a dolgok 2,5 év után. Nagy mázlim van, hogy nem lett belőle több (házasság) és időben leléptem.
2014. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se az anyós a főbűnös. A legnagyobb bűnös itt a férj aki meg sem próbál ellenszegülni, hanem hagyja hogy elfajuljanak a dolgok. Tudod van az a bizonyos köldökzsinór ami képzeletben ott lóg sok 'gyerek' és szülője között. Mindkét fél ludas ebben a szülő is aki nem engedi felnőni a gyerekét, nem akarja hogy elvegye más nő/férfi, hanem maradjon csak az ő kicsi gyereke...és persze a gyerek aki nem tanult meg küzdeni. Tehát itt egy nagy gyerekkel és egy begőzölt anyóssal van dolgod. Na de mi ez hogy már előre félsz és felfested a falra az ördögöt? Nem akarok Csernust játszani de valamiért kifogtad ezt az embert és ragaszkodsz hozzá...meg kellene találni az okokat megoldást keresni, ha esetleg elválás lesz ne kerülj hasonló helyzetbe...
2014. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!