Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért változott meg a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a kapcsolatunk a gyerek óta?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a gyerek, állandóan veszekszünk. Pár hónapja vettem észre hogy mindig később jön haza mint szokott. Fél óra, háromnegyed órákat késik. Én rákérdeztem, azt mondta beszélget a munka társaival. Oké, de minden nap?! Eljárkál meetingekre is, tejfakasztó bulikba stb. Én mióta megvan a gyerek, alig voltam valahol. Sőt, inkább egyáltalán nem. A másik a viselkedése. Tenyérbe mászó amit csinál, vágja a pofákat, ő a nagy főnök még itthon is. Ja a másik "kedvencem" pedig hogy megkér rá, hogy szerezzek neki "örömet" (ha értitek mire gondolok) Én megtenném neki, nem nagy valami, de ebben a helyzetben megalázónak tartom, hogy nem vagyunk jóba, le kussol, és én este meg engedelmeskedjek neki? Na nem!!!! Mindig próbálok szépen beszélni, de ha ő fél vállról vesz mindent, igenis kiakadok. Minden nap a cirkusz megy. A gyerek körül alig segít valamit, ha valamit csinál akkor azt emlegeti hetekig. Mondtam még régebben neki menjünk el tanács adásra, ő nem jön ugyan. Néha úgy érzem én csak azért kellek neki hogy itthon legyen neki egy cselédje, akit ha akar elővesz, de amúgy meg kuss van neki. Pedig tudja nagyol jól, én aztán nem hagyom magam lenyomni. Szerintetek hogy változhat ekkorát egy ember pár év alatt? Utalhatnak ezek a jelek arra hogy neki van valakije? (bocs, kicsit hosszú lett)
2014. nov. 12. 19:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
10%

tejfakasztó buli? az miazisten?

Gondolom a férjedről van szó.


Hát, ha pl nem nagyon akartam volna gyereket, idegesítene az ellátása, meg az, hogy sír, rí, bömböl amikor a melóban is van elég stressz, ráadásul ha a feleségem is megtagadja a szexet, állandóan rinyálna, lehet énse sietnék haza. Inkább legurítanék egy pár sört a haverokkal, és flörtölnék a jó nagy mellű pultoscsajjal.

2014. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
63%
Nyomd a kezébe a gyereket, és menj kikapcsolódni. Fodrász, kozmetikus, új ruha, sétálás, bármi amit szeretnél.
2014. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
12%

Félóra késés? Lehet dugó a városban, lehet az, hogy még valamit be kellett fejeznie, ezer oka.

Meetingre nem jókedvből járnak az emberek, hanem mert menni kell.

Kicsit elsárkányosodtál ez alapján, amit írsz, nem csoda, hogy nincs kedve hazamenni.

A gyerek ellátása alapvetően a te feladatod, azért vagy otthon. Neki csak minimálisat kelljen már a gyerek körül csinálnia, nem gondolod?

Úgy érzem, benned van a hiba.

2014. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
19%

Ha jól értettem:

- mióta megszületett a gyerek, állandóan veszekszel vele


--> pár hónapja később jár haza.


Szerinted ki a jó isten sietne haza, ha a felesége csak hisztizni tud???

2014. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
Kérj magadnak szabadnapot, igenis, mozdulj ki te is egy kicsit. Add a kezébe a gyereket, ints egy sziá-t és lépj le pár órára. Biztos vannak barátnőid, menjetek moziba, kávézni, de ha nincsenek, akkor sétálj, csavarogj egy kicsit. Nem börtönben vagy és nem egyedül vállald a gyereket. Tudja már ő is ellátni. Mi lesz, ha egyszer beteg leszel? Akkor ki látja el a gyereket? Az "öröm" okozása pedig legyen kölcsönös, ne pedig egy kötelező valami. Ő mivel kedveskedik neked?
2014. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező neked is egy kicsit rugalmasabbnak kell, ugyanakkor férjednek is be kell látni, hogy a gyereket két ember vállalja nem egy. Nem kell könyörögni neki, hogy foglalkozzon vele, hanem fogod magad és közlöd hogy pl.: le kell szaladnod a boltba, aztán egyre több időre vele hagyod. Vagy fürdetésnél szólsz neki, hogy segítsen, ne parancsolgass, hanem próbáld meg arra "nevelni", hogy megtanulja apránként ő is, mit kell tenni a babával.
2014. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
Megkér rá, hogy szerezz neki örömet??? A szexuális élet mióta nem 2 ember öröméről szól, amit kölcsönösen okoznak egymásnak?! Gusztustalan ez az egoizmus, pláne a viselkedése után! Mi az, hogy ő a nagyfőnök otthon? Egy házasságban 2 egyenrangú fél van, nem főnöke egyik fél sem a másiknak. Mi az, hogy neked kuss van, csak cselédnek néz? Nézze ám annak a jó édes.....! Te szépen beszélsz vele, ő meg félvállról vesz? Hát ne beszélj te sem szépen vele, csak foghegyről kaffogj valamit ha szól hozzád. Eljárkál? Menj te is. Hazaér, addigra legyél csinos,szép, a kezébe nyomod a gyereket, és elmész. Minden nap ezt teszi, akkor tedd te is. Mit emleget, ha tesz valamit a gyerek körül? A gyerek, a közös gyereketek, akinek apja is van, és neki ugyan olyan kötelessége foglalkozni vele, ahogy neked. Ne is hagyd magad. Legrosszabb esetben elválsz tőle.
2014. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Én mindig merengek magamban, mit hogy kellene csinálni, mi az amit én rontottam el. De Ő például annyira tökéletesnek képzeli magát, hogy ha veszekszünk is, a végén szinte elhiszem magamról hogy csak én vagyok a hülye. Legtöbbször mostanában már elröhögöm a végén a dolgot. Tulajdonképpen minden amit rosszul csinál, vagy nem csinál meg, ismétlődik, én kérek, aztán ugatok. Annyira azért nem szakad meg a melóban, de mindegy. Ő simán átaludna 24 órát ha lehetne, én a gyerek miatt néha 4-5 órát alszok, de őt ez nem érdekli, számítógépezik. Oké, neki is jár a szabadság, de akkor ezt én úgy tudnám elképzelni, hogy akkor nekem is van szabadság.
2014. nov. 12. 20:16
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Hármas szeretetről hallottál? Olyan árakról, akik szívesen tesznek-vesznek a gyerekek körül? Szeretik fürdetni a puha bőre miatt, vagy szeretnek játszani vele a kacajok miatt? Mi az, hogy ne kelljen már a gyerek körül lennie? Persze, fárasztó néha a gyerek, de azért nem véletlenül az az idealis, hogy legyen apja, anyja is, nem?
2014. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
68%
Olyan apákról, úgy értettem, csak elgepeltem . Hihetetlen hány olyan ember van, mint 3-as, aki szerint egy férfinek csak nyűg lehet a gyerek. (bezzeg a nő gondozhatja örömmel 0-24-ben, csak ne panaszkodjon )
2014. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!