Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szoktatok játszani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok játszani a házastársatokkal?

Figyelt kérdés
Mármint társasozni, amőbázni, kártyázni,vagy egyéb ilyen jellegű játékot játszani? Ha igen, akkor mit?
2014. nov. 13. 15:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ja és honfoglalózni is szoktunk a gépen egymás ellen:)
2014. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Biliárdozni szoktunk, aki nyer annak teljesül egy szexuális kívánsága!
2014. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egy többórás pókerpartival indult a kapcsolatunk:D Azóta mondjuk inkább backgammonozunk, volt, hogy torpedóztunk, vagy keresztrejtvényt fejtettünk együtt, szókeresőztünk, szeretjük a hangman-t is, meg néha forzáztunk az x-boxon. Van egy ilyen építőkockás játék is, make n break a neve, azt is szeretjük.

Én szívesen activityznék meg barkochbáznék, de azokat ő nem szereti. Squasholni is járnánk, ha lenne a közelben elfogadhat áron.

2014. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Örömmel olvastam a válaszokat! Szerintem ez tök jó dolog! :)
2014. nov. 13. 19:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Annyira elszomorítottak a válaszok, olyan jó lehet, amikor van egy párotok, akivel tudtok játszani. :-(
2014. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi barkóbázni szoktunk, és pingpongozni nyáron :-)
2014. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, Kerdezö, köszi, hogy feltetted a kerdest, mert elültette a bogarat a fülemben, utanajartam, es megis van egesz olcso squashlehetöseg a közelben:)


15-ösnek: es szüleiddel, vagy tesoddal esetleg? Mi anyuval is szoktunk jatszani, igaz, hogy a skype ket vegen, de en annak is örülök.

2014. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

13-as nak: Örülök, hogy a kérdésem eredményeként sikerült felhajtani a helyet! Jó squashozást!

15-snek: mi otthon a családban is nagyon sokat játszottunk. Rendszeres volt a különféle társas és kártyázás is. Vedd rá őket.

Mi szoktunk Jengázni is, szeretem a közös játékokat, mert az együtt töltött minőségi idő alatt nagyon sokat lehet beszélgetni, meg egy kicsit megkönnyíti a hétköznapokat! Érdemes rá időt szánni!

2014. nov. 14. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!