Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Helyre lehet hozni egy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet hozni egy szinte teljesen elromlott házasságot?

Figyelt kérdés
Szoval. 18 evesen megismertel egy sracot,egymasba is szerettunk, autoja volt es szinte minden nap eljott hozzam, szamtalan alkalom volt amikor rozsaval. 33 km re eltunk egymashoz, Bemutatott szuleinek, naluk ebedeltunk, szep volt jo volt minden, szulei kedveltek nagyon, es orultek kapcsolatunknak. Buszke volt ram a baratai elott is. 19 eves koromra 19 szal rozsat hozott, es nap mint bizonygadta a szerelmet es en is neki, Egy kis ido utan terhes lettem, de mi terveztuk a gyereket, ugy mint egy szerelmunk gyumolcse. Kis ido multan megvaltozott minden! Csunyan beszelt velem, nem voltmeg a nagy szerelem, kihult valamilyen modoon, szeretni szerettuk egymast, megkerte a kezem! Hozzamentem, terhessegem ideje alatt rengeteget veszekedtunk, de elneztem neki, mert utana kiis bekultunk, megszuletett a gyerek, imadja agyerekunket, Valamilyen modon mindig elment itthonrol, sorozni a haverokkal. Most eljutottunk addig a szintig, hogy fenyeget, hogy megver, mar volt ra eset , hogy a hajamat cibalta. Elokeszitettem avallashoz valo papirokat es kozolta, hogy nem vallik el, Kertem, sot konyorogtem , hogy valljunk el, mert nem birom es elszeretnek menni agyerekkel, irja ala a papirt, haromszor ismetelve azt mondta: NE MENJ EL, NEM AKAROM, HOGY ELMENJ, megsem valtoztattott a dologokon, ugyanugy iszik, ugyanugy veszekszunk, belemkot, meg abba is , hogy miert szolok ra a gyerekre ha rosszalkodik... Szoval agressziv a ferjem, es azzal fenyeget, hogy beveri az arcomat ha visszaszolok magamnak, penzt nem a d a kezemre csak nagyon ritkkan!Iszik, fenyeget stb. De nem szeretne vallni, azt mondja, hogy szeret, lehet , hogy bennem van a hiba, de egyszeruen mar nem tudok hozza turelmes lenni mert kiborit, terrorban tart, hogyan valtoztassak rajta? Mitol jonne helyre a hazzasagunk? meg egy eselyt szeretnek adni a gyerekert! Mert o a legfontossabb, es amiatt mert nem hagyhatom a gyonyoru emlekeinket!Remelem tudtok segiteni!

2014. nov. 15. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nincs több esély. Már az első pofon után sem lett volna szabad többet várni. A gyereknek nincs erre szüksége. Csomagolj és menj!
2014. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Ezt már sehogy.
2014. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is mar az utolso utani eselyt is megadtad. Hacsak nem vagy mazoista, de a gyerek miatt azzonal lepj le.

Nem kell belegyeznie, alairnia a papirokat, a birosag akkor is elvalaszt bennetek.

2014. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Elhamarkodott gyerekvallalas.

Miert nem ismertetek meg egymast eloszor a szerelem gyumolcse helyett.

Egy hazassag nem romlik el egyszercsak ez tuti.

Valoszinuleg nem tudod magad osztani feleseg es anya kozott.

2014. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pontosan, hogy a gyerekért válj el! Ha boldogtalan vagy a gyerek megérzi és Ő is boldogtalan lesz, mégha előtte meg is játsszátok magatokat és akkor megy a balhé ha nincs otthon. Egy gyerek nem hülye! Ezt sose felejtsd el! És addig váljatok míg kicsi nem viseli meg annyira, mint sok évvel később.Meg Te is elveszted a bizalmat végleg a férfiakban és valószínű a gyerek is!

Az meg pláne nem kell, hogy Őrá is kezet emeljen!!!!

2014. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt már nem. Ha maradsz, előbb utóbb eszméletlenre ver téged, aztán a gyereket. Erre gondolj!
2014. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt màr nem hiszem.
2014. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez az ember már csak annyiban fog változni, hogy rövid idő múlva késsel megy neked. Aztán a gyerekednek.

Bármikor elköltözhetsz tőle, és bármikor elválhatsz az ő beleegyezése nélkül is. Egy házassághoz mindkét fél döntése, nem vagy a tulajdona, hogy ő birtokoljon és akaratod ellenére a felesége maradj.

2014. nov. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segíteni, csak te tudsz saját magadon segíteni. Ha akarsz adj neki még egy esélyt, de már most leírom hogy semmi de semmi nem fog változni. Olyan nincs hogy nem akar elválni, akkor is kimondják a válást, csak hosszadalmasabb lesz a procedúra. Ne várd meg amíg agyba-főbe ver téged és a gyerekedet. Amelyik férfi nem ütne meg egy nőt, az nem is fenyegetné meg azzal, hogy "beveri az arcát".
2014. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Probaltam vele beszelni, hazamenteem szuleimhez, 1 napra, jo volt kikapcsolodni, irtam neki egy uzenetet, hogy ugy szeretnek visszamenni mint a felesege es nem pedig mint akit megvet, a lenyeg az , hogy az o csaladja gazdag es az enyem atlag!innen indulnak a bajok, a fiunkat imadja!!!agressziv termeszetu de csak akkor ha felbosszantom! mondtam neki , hogy meg adjunk egy eselyt egymasnak mert ugy erzem eni s hibas vagytok nem csak o!
2014. nov. 17. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!