Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy hatott a házasságotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hatott a házasságotokra a gyerek elvesztése/vetélés?

Figyelt kérdés

A férjem mellettem állt hosszú hetekig, tényleg, kifogástalanul. Hétfőn műtöttek, egy nagyon nehéz döntés után, 16 hetes terhesen.

Most, ahogy kezdek fölkelni, tenni-venni a lakásban, borzasztóan ingerült. Most jön ki rajta minden, és kicsit várná tőlem a támaszt. Ehhez viszont lelkileg nem érzem magam elég erősnek. Amennyire tudtam, eddig is törődtem vele, de valahogy elcsúszva, fáziskésésben van. Ő most bújna (eddig én), én meg most a hagyjanak békén szakaszt élem. Ti hogy birkóztatok meg ezzel? Férfiak véleménye is nagyon érdekelne.


2014. nov. 16. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Beteg volt a baba? :( Nagyon sajnálom :(
2014. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Keressetek egmegy pszichológust, aki segít feldolgozni a veszteséget, mert neki legalább annyira nehéz, mint neked.

Segíteség nélkül nem biztos, hoyg sikerül nektek.

2014. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik baratnom volt egy szornyu helyzetben szuletes utan par hettel meghalt a kisbaba.Az o gyereke beteg volt sajnos a szuletes utan derult ki.O ugy tette tul magat rajta hogy arra gondolt hogy szegeny gyermek nem szenved tovabb mellette volt tobb heten keresztul.A ferje is hasonloan gondolkodott. Pszichologusnal nem jartak.
2014. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk évekkel ezelőtt a 4 éves kisfiúnk halt meg. Mindketten összeroppantunk. A feleségem kórházba is került, mert olyan hevesen kijött rajta pszichésen az asztmás rohamok, hogy félő volt, megfullad. Engem bevallom zavart, hogy nem hagytak magamra a fájdalmammal. Én hetekig ki sem mozdultam a lakásból, nem ettem, nem tisztálkodtam, és nem volt erőm a kórházba se bemenni a feleségemhez. Alkoholhoz nyúltam. Ez tudod csak annyira kiütni, hogy ne fájjon. Amikor a feleségem hazajött, akkor látta rajtam, hogy totál kész vagyok. Persze jöttek a veszekedések. Soha nem hibáztattuk egymást a fiúnk halála miatt, de azt egymás fejéhez vágtuk, hogy milyen nullák vagyunk, hiszen míg én alkoholba addig ő evésbe, nyugtatókba fojtotta a bánatát. Egyedül a fiúnk temetésén voltunk teljesen tiszták testileg és lelkileg is. De ez újra mély fájdalmat okozott. A temetés után 3 nappal félig részegen vittem a feleségemet a kórházba gyógyszer túladagolás miatt. Amikor a feleségem jobban lett, és épp bent voltam nála egy doktornő bejött a szobába és azt mondta, hogy segít nekünk talpra állni.

Az ő segítségével szép lassan de talpra álltunk.

Azóta mindketten újra önmagunk vagyunk. Én nem iszom alkoholt, a feleségem lefogyott, és nem szed semmiféle gyógyszert. Azt vettem észre, hogy egy ilyen tragédiánál a nők (anyák) sokkal erősebbek lelkileg mint mi férfiak. A feleségem sokkal erősebb, és sokkal több támaszt lelki segítséget adott nekem mint én neki. Én is mellette állok, támogatom, de lelkileg én még mindig gyengébb vagyok mint ő. De jó látni újra mosolyogni.

33/F

2014. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megerősödött a házasságunk.
2014. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es, megkönnyeztelek. Rettenetes lehetett. Kitartást kívánok a továbbiakhoz, minden jót nektek, tartsatok ki egymás mellett.
2014. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

egy ismerősöm éjszaka az emeletről , a babával a kezében le akart jönni. megbotlott és lezuhant.a kisbabájára esett, aki meghalt egyből.

nagyon szerették a babát, mindent megadtak neki. aki ráesett a babára ,valószínű börtönbe is megy, a másik fél meg nem tud neki megbocsátani.

fogalmam sincs ilyet hogy lehet feldolgozni.:(

2014. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az első terhességemnél elvetéltem. A másodiknál érzetem, hogy nem mozog a baba, majdnem meghaltam hullamérgezésben. Mi sokkal közelebb kerültünk egymáshoz. Nálunk nem volt hagyjál békén szakasz. Egymásnak sírtunk, egyedül nem ment volna, ha nem tudok hozzábújni.
2014. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 éve már elvált szülőként éltünk amikor a exférjemet és 6 éves fiamat elütötték. A férjem túlélte a fiam nem. Leírni sem lehet mit él át ilyenkor az ember. Azt se tudom, hogy mi történt abban az évben, hogy éltük túl a fájdalmat. A volt férjem végig mellettem volt, és ez a tragédia közelebb hozott minket egymáshoz. A fiam halála után 3 évvel terhes lettem, és a volt férjem megkérte újra a kezem. Azóta van egy 8 éves kislányunk, és boldog házasságban élünk. A fiúnk elvesztése még ma is fáj, de már van kiért élni újra.
2014. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk még házasság előtt volt egy vételésem.

17 évesek voltunk.

Konkrétan hétfőn pozitívat teszteltem, kedd délután görcsöltem, szerda reggel, ahogy felkeltem, elöntött a vér és a bugyimban maradta halott magzat.

Sokkolt.

De istenigazából akkor fogtuk fel mi is történt akkor, amikor a lányommal terhes lettem.


Viszont volt egy gyerekkori barátom.

Egy reggel olyan szerencsétlenül esett el a biciklijével, hogy leszakadt a lépe. A karját fájlalta, el is volt törve. Nem volt autójuk, a szüleimmel vittük be a balesetire, én is velük mentem mert oda jártam iskolába.

Szálltunk ki az autóból, mikor Dani egyszerűen nem mozdult.

Nem sok mindenre emlékszem, csak arra, hogy anyukám rangat el az autótól én meg összefüggéstelenül üvöltök, hogy ébredjen fel.

Este magyarázták el a szüleim hogy mi is történt.

Hét éves volt.

A szülei elváltak és elköltöztek, nem tudom mi lett velük azután.

2014. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!