Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akkor vége a házasságomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor vége a házasságomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a szex hiánya. Férjem elviselhetetlenül horkol, mint egy grizli medve! Kikapcsolja a tv-t és 2perc után már rázendít, esélyem sincs aludni mellette ezért már több mint 1 éve külön alszunk. A szex hiánya pedig már nagyon kezd rámenni a kapcsolatunkra. Van egy 1 éves gyerekünk is. A párom nagyon maradi vagy hogy is írjam, csak ágyban csak este..talán ha eddig 2-szer volt amikor nem este voltunk együtt. Tegnap ezt mondta: "légy benn nyugodt, olyan nem lesz, hogy kefélünk és utána te szépen kivonulsz aludni." de elhangzott már olyan is, hogy menjek keféljem ki magam... hát erre nem is tudtam reagálni. nem csalnám meg de már nagyon véges a türelmem. 28éves vagyok, komolyan cölibátusban kellene élnem???? ő sem csal meg ez biztos, tuti nem ez miatt nincs szex. már nem tudom mit tegyek :(
2014. nov. 20. 12:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Jó nagy paraszt a férjed.... (bocsesz)

Egyébként meg ha ennyire horkol miért várja el hogy te ott szenvedj mellette egész éjszaka?!

Férjed elmehetne kivizsgáltatni miért horkol ennyire, ugyanis ez nem egészséges....És akkor aludhattok együtt.

2014. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Mi is külön alszunk, pont a horkolás miatt. De én reggelente lemegyek hozzá, és összebújunk. Ilyenkor néha van szex, néha nincs. A problémát én a férjed stílusában látom, és hogy szerintem durván beszél veled. Egyre többször "büntetnek" a férfiak szexmegvonással. Mindenesetre ez nagyon erős jelzés arra, hogy valami nem stimmel a kapcsolatotokban, a szexhiány csak tünet. Üljetek le megbeszélni, ne a szexuális életet, hanem a kapcsolatot. Ha szerencséd van, elmondja, mi a baja.
2014. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
26%

Horkolás miatt minek külön aludni? Nálam jobban senki nem utálja a horkolást a világon, már az apró hangja is zavar. A férjem néha horkol, de eszemben nincs külön aludni.

Füldugót használok, és probléma megoldva. Mivel nagyon éberen alszom, muszáj máskor is, mert folyamatos műszakban dolgozom, és a társasházi vén tyúkok állandóan a folyosón visítoznak, aminek éjszakai műszak után szoktam örülni kifejezetten.

Viszont az ébresztőt simán meghallani füldugón át.

2014. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez nem házasság. Annak már vége van. Lakótársak vagytok, ráadásul nem is az egymáshoz kedves fajták. Sajnálom.
2014. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
a baba elött nagyon sokat dolgoztam. 14-16órát havi 17-20 nap ilyenkor nem érdekelt a horkolás mert beájultam azelött, hogy a párom rázendített volna. beszélni fogok vele mindenképp mert rosszat érzek. füldugó? tényleg nem fogom hallani a horkolást vagy csak tompít?
2014. nov. 20. 12:52
 6/31 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon le van egyszerusitve a problema. Szivesen segittenek de nem erzem azt hogy elmondtad (vagy tudataban lennel) a problem igazi oldalaval.
2014. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Óriási. Ilyen ember mellett mit akarsz még? Nagyon maradi és bunkó a férjed.
2014. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Egy éves baba mellett azért nem ajánlanám a füldugót...
2014. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem a kulonalvas a gond.


Mi is kulon alszunk evek ota, reszben horkolas miatt, a szexualis eletunk nem valtozott egyaltalan.


A ferjed elhidegult toled, lehet nem is szeret mar.

2014. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
nekem is kifogásnak tűnik, hogy azért nincs szex mert kivonulok aludni. lehet hogy nem szeret... így belegondolva még ez is lehet az ok. de mondaná meg legalább. Kezdünk sokat vitatkozni, belefáradok lassan. Kértem már, hogy ne kínozzuk egymást, ha nem megy akkor váljunk el, erre ő azt mondta, hogy nekem csak ez a megoldás, hogy váljunk? Nem úgy jött le, hogy be akarja fejezni velem, de nem is történt semmi változás. Este leültetem.
2014. nov. 20. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!