Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után, kisbaba mellett...

Szülés után, kisbaba mellett mikor állt helyre a szexuális életetek? Olyanok válaszát várom akiknek már nagyobbacska a baba. Lehet hogy vége lesz a házasságomnak?

Figyelt kérdés

1,5 éves a gyermekünk. Sajnos sokat jártuk az orvosokat, felőrlődtünk. kb fél éve kijött rajtam a fáradtság és akkor kezdett hanyatlani a szex is. Felkerestem egy szakembert aki írt fel nekem antidepresszánst, és felajánlotta hogy segít helyretenni a szexuláis életünket. de ehhez kell a férjem segítsége is. Kértem a férjemet jöjjön el, hallgassa meg miről van szó, de ő mereven elutasított. Viszont én egyedül nem tudok mit tenni és a férjem is tudja hogy gond van. Azt mondja majd megoldjuk mi, de sajnos ez már lelki okokra vezethető vissza. mit tegyek? viszont nem egymás mellett akarok élni hanem együtt. :(

ma voltam a dokinál és most már ott tartok hogy ha erre nem képes a férjem, akkor inkább elválok. mert hetek óta csak rágódok azon hogy nem megy a szex.


2012. jan. 24. 22:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kinek nem megy neki vagy neked? A merev elutasotas az nagyon nem jo ha van benneteknszeretet a masik irant akkor muszaj mindket felnek akarni. Ne feltetlen a szexben keressetek eloszor a hibat, szakember nelkul egy nagyon nyilt nagOn oszinte beszelgetes, meg akkor is ha a masik tudod hohy megbantodik ( ezt jobb elore tisztazni) es onmagatokba kell nezni eloszor, megnezni mi az amibol tudok engeni es mi az amibol tobbet szeretnek kapni es mi az amibol tudok adni. Sokszor nagyon ro dolgokbol ki lehet indulni. Tapasztalat nekem 4 ev hazassag utan jottek a valas gondolatai, de mi mindketten at tudtuk gondolni hogy nagyon nagyot veszitenenk ha nem lennenk egymasnak. En is ezt ereztem hog nem egymaa mellett hanem egyutt akarok elni. Szex addigra szinze nulla volt, most meg az egyeb problemak rendbe tetele ota gyakoribb mint kapcsolatunk elejen:) pedig en mar 2 gyerek utan reg nem vagyok lanykori formamban. Most unnepeltuk a 6.evfordulonkat.
2012. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem változó, hogy kinek mikor áll helyre, és nagyban függ a két fél lelki kapcsolatától is. Nkem 2 és fél éves a gyermekem, de még mindig nem az igazi. Eltávolodtunk egy kicsit:( Én is azt hittem, hogy ez már soha nem jön rendbe, aztán 2 napot kettesben maradtunk, és mindjárt oldódott a helyzet:( Aztán újra visszaestünk. Tehát ez van így sokaknál, talán az idő megoldja. Itt inkább az a probléma, hogy a férjed ilyen elutasító, mert ez bizony nem könnyíti meg a hullámvölgy gyors átvészelését.
2012. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Kinek nem megy?? Neked,vagy neki?

Antidepresszánssal nem is fog.Azt a pici vágyat is megöli,amit a fáradtság meghagyott.Talán magadat rakd rendbe,és csak utána támadd meg a férjed,bár elég kevéset tudunk rólatok.

2012. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nekem nem megy :( talán visszavezethető a rossz terhességemre, a komplikált szülésemre. 11 éve vagyunk együtt. szülés előtt semmi gond nem volt, ez egy fél éve van. lemerültem, ezért is mentem orvoshoz. a doki egy jó páros terápiát ajánlott fel, azaz elmondja hogyan hozható vissza az hogy én is akarjam, kívánjam a szexet. azt mondta már több párnak sikerült így. a dokit majd 12 éve ismerem. hozzá járok rendszeresen. A férjem azt mondta ő nem megy ilyen dokihoz, mereven elutasítja a pszihológia, terepauta minden orvosát.
2012. jan. 24. 22:47
 5/26 A kérdező kommentje:

22,46-os. nem először szedek ilyet. még a férjemet nem ismertem mikor gondok voltak és ilyet írtak fel. nem is ezzel van a gond. hanem hogy a férjemet csak egyszer rávegyem hogy eljöjjön és neki is elmondja egy hozzáértő hogy mit is kellene tenni. nekem felvázolta, de ő jobban el tudja mondani. nem kutakodik az életünkben, egy terápia az egész. pl. egy hónapig csak smaci és semmi petting,de napi 20 perc egymásé legyen...egy terápia része.


sajnos problémás terhességem volt koraszüléssel, a babát heti 3-5 alkalommal vittem orvoshoz, tornára, vizsgálatra...stb. és elfáradtam mert mivel a férjem dolgozott, mindenhová én vittem. nem volt egy szabad napom sem. ettem magamat a múltért, félresikerült szülésemért s ott tartottam hogy nem tudtam aludni.ezért kellet ismét felírni gyógyszert pedig már 7-8 éve nem szedtem ilyet.

2012. jan. 24. 22:56
 6/26 anonim ***** válasza:
Elso vagyok szerintem a ferjed inkabb buszkesegeben sertett hogy neked doki kell ahhoz hogy ot megkivand. Volt mar ra pelda hogy nem volt kedved de megis belementel? Akkor milyen volt? Van hogy eves kozben jon meg az etvagy. A gyogyszerek tenyleg elveszik a vagyat, a ferjedet meg az hogy egy idegen mondja meg neki hogy banjon a felesegevel. Elobb tenyleg magadban rakj rendet, ehhez pedig tenyleg az kell hogy legy magadhoz kimeletlenul oszinte. Es mond el a ferjednek hogy kettotok erdekeben szeretned ha tamogatna teged, mert gondolom ennyi ev utan nagyon is szerethetitek egymast.
2012. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
én nem támadom a férjemet csak most szükség lenne rá hogy velem tartson hogy hallja mit kellene tenni. a 1,5 évesünket nem tudjuk lepasszolni, minden egyes este én altatom. gondoltam arra hogy elmenni hármasban egy hétvégére, de nem telik rá. én segítséget kértem a férjemtől mert ő is tudja hetek óta hogy gond van, tegnapelőtt szóvá is tette hogy azt hitte lesz valami szex.
2012. jan. 24. 22:59
 8/26 A kérdező kommentje:

hú kedves első, nagyon jól fogalmaztál!!!


igen talán sérti őt hogy nem kívánom meg "magamtól". azért is mondja hogy majd rendbejön. volt hogy belementem a szexbe mert ő akarta de észrevette ő is hogy nem jó, hogy nem élvezem. napközben arra gondolok milyen jó is lenne, aztán mire oda érünk semmi. legutóbb két ünnep közt volt hogy kívántam őt és jó volt.


a gyógyszerek eme hatásában nem hiszek. mint írtam évekig szedtem ilyet és csúcson volt az életem :) ez nem is antidepresszáns, inkább segít az alvásban. Valdoxan a neve. az alvásciklust állítja helyre. gyengébb mint az altató.

2012. jan. 24. 23:02
 9/26 anonim ***** válasza:
Es gondolod hog neked menne ugy hogy valaki feladja hazi feladatnak ha eddig se ment?Hat en ugy a hatam kozepebe sem kivannam. Lehet o is igy van vele... Nem hiszem hogy vadolnad a ferjed en is megkaptam ezt sokszor, de annyi volt a titok hogy erot vettem magamon ha nem is kivantam annyira belementem, max szoltam ha valami nagyon nem esett jol. Egy ido utan mar ki tudtam kapcsolni az agyam es rajottem hogy ez az pont amivel levezetheto a stressz, pedig elotte volt hogy ugy ereztem a sok kerdore vonas olyan mintha meg akarnanak eroszakolni, de meg kell probalnod elfelejteni a roszat. Szedj magne b ot c vitamint kimerultsegre es aludj amikor csak tudsz. Egy ideig a hazimunka is lehet mellekes, es amikor csak tudtok meruljetek el egy jo beszelgetesben, teljesen mas temakrol, akar estenkent johet egy poharka bor is.
2012. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

nem, nem szexelni kellene parancsra. hanem épp az a lényeg hogy megkívánjam, akarjam a szexet.

sajnos legutóbb már görcsölt a gyomrom is az előjátéknál s azt mondta a doki ez lelki eredetű.fáj ha nem kívánom, hiszen akkor leírom szó szerint tiszta száraz vagyok. volt hogy felsértett. jaj lányok, próbálkozom én, de hiába. Tény az is hogy bosszant hogy a férjem amikor csak tud alszik. okés hogy 3 műszakba jár dolgozni, de hétvégén is ez van. ha ő is ment van mikor a babát altatom, mire a baba elalszik, elalszik ő is.3-4-szer kel szólni aztán hogy keljen fel és mosakodjon és ez megy egy órán keresztül mire felkel. elhiszem hogy fáradt,de én is az vagyok.

2012. jan. 24. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!