Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vége a házasságomnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a házasságomnak egy leszbi csók miatt?

Figyelt kérdés

Buliban voltunk, a feleségem a szemem láttára csókolózott egy nővel.

Nem rendeztem jelenetet, de otthon közöltem vele, hogy vége.

Teljesen kiakadt, hogy mit izélek ezen, meg a legtöbb férfi inkább örülne ennek.

Mondtam neki, hogy az elején megbeszéltük, hogy nekem nővel is megcsalás. Meg kérdeztem tőle, hogy ő hogy reagálna, ha én egy pasival smárolnék, azt mondta undorító lenne, de nők között ez más.

Már el is jöttem a közös házunkból.

Nektek is megcsalás lenne ez, vagy túlreagálom szerintetek?


2014. jan. 17. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
43%
szerintem tulreagálod.
2014. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 A kérdező kommentje:

Bármilyen hihetetlen, nekem meg az undorító, hogy egy azonos neművel képes volt smárolni.

Szóval nem csak megcsalásnak veszem, hanem még undorító is az, amit és akivel tette.

2014. jan. 17. 08:47
 3/115 anonim ***** válasza:
72%
Igazad van kérdező.Én még orrba is kormányoztam volna ott melegébe.
2014. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/115 anonim ***** válasza:
55%

Én nő vagyok, de számomra is undorító az akár leszbi, akár meleg kapcsolat.

Egyszerűen sokan divatból meg unalomból is belekezdenek.

Ha téged ez most zavar, akkor ha látszólag túltennéd is magas rajta, soha nem fogod elfelejteni. Jól tetted hogy leléptél.

2014. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 anonim ***** válasza:
100%
Két oldala van a dolognak. Egy: van egy ismerősöm aki egy leszbikus kapcsolat miatt dobta fel a házasságát ( 3 kisgyerekkel),a másik lehetőség: csak egy kíváncsi csók volt semmi több. Viszont ami elgondolkodtató: a feleséged szerint mit rinyálsz, ez " csak egy csók volt".a másik hogy ha tudta hogy ez túl van azon a határon amit elfogadott az esküvő előtt, mégis miért tette? Azért mert nem tartotta tiszteletben és figyelemben a Te véleményed.
2014. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is túlreagálod...
2014. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nekem mi a véleményem a divatleszbiségről, az egy dolog.

De, amennyiben az elején tisztáztátok a feltételeket (mi fér bele, és mi nem), ahogyan írod is, akkor nem értem, miért hápog a nejed.

2014. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/115 A kérdező kommentje:

Csak én azt nem értem, hogy mi ez az új hülyeség a nőknél, hogy simán lekapják egymást?

Semmi arra utaló jel, hogy vonzódna a nőkhöz, erre ilyet tesz.

Na most magamból kiindulva, ha képes lennék lekapni egy palit, akkor biszexnek mondanám magam. De a feleségem minden előjel nélkül ilyet tesz, most akkor biszex vagy mi?

Meg ennyi erővel manapság a nők 60 százaléka biszex?

Nem értem, mi folyik manapság ilyen téren.

2014. jan. 17. 08:52
 9/115 anonim ***** válasza:
84%
Csókolozni a partnerem kívül mással megcsalas es marhára mindegy a harmadik személy neme.
2014. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim ***** válasza:
44%
Személy szerint nem smárolnák nőkkel,-mondjuk a férjem be is lepődne ha mégis-ha zavar nem reagálod túl.Ha csak járnátok elfogadható kategóriába esne a dolog,de feleségként elég ciki,pl:ha gyerek lesz és az ovis bálon az anyukák kavarodnak'-össze-na az lesz ám szép látvány.
2014. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!