Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szórakozott, vagy otromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozott, vagy otromba viselkedés ez a férjemtől?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársnőm, aki köztudottan vagy a nőket szereti, vagy a nőket is. Úgy néz ki, hogy tetszem neki. Konkrétan nem mondta, de a jelzéseket nem csak én, hanem más is észrevette már. Ez zavar és egyre kevesebb kedvem van munkába menni. Eljutottam odáig, hogy említésre méltó lett az ügy és elmeséltem a férjemnek. Ő erre azt mondta, hogy ha úgy alakulna, ezt nem tekintené megcsalásnak, csak szóljak előre és ne csináljak belőle rendszert. Hát meglepődtem és inkább nem szóltam, mert lehet, hogy rondát találtam volna mondani. Kicsit csalódott és sértődött vagyok. Túlreagálom, vagy jogos a sértettségem?
2014. nov. 22. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Szia,te ismered a férjed,de én azt mondanám,hogy poénkodott. Szerintem ne vedd komolyan.
2014. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%

Talán poénnak vette, szerintem.


Ha zavar, akkor ne csak a férjednek mond, hanem építsd le a kollégát. Minden pasit le lehet szerelni, persze, ha legyezgeti a hiúságod, hogy nőcsábász pasi sorába te is beállsz, akkor rajta!

2014. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is csak poénkodott. Legalábbis ahogy elképzelem, hogy ezt az én férjem mondja, rögtön úgy ugrott be.

De ha nem poénkodott, akkor mi a baj? Úgy se lesz semmi a kolléganőddel, nem?

2014. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a szórakozottat úgy kell értelmezni, hogy ennyire hülye.

Biztos, hogy nem viccelt.

2014. nov. 22. 20:39
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
2: nőről van szó, nem férfiról :)
2014. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Azt nem írtad le, hogy miért vagy sértődött. Én nem értem.
2014. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Azért mert ilyet feltételezett rólam, azért vagyok sértődött. Nem esett jól.
2014. nov. 22. 20:43
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Ó bocsánat, valóban átsiklottam, hogy az "udvarló" is nő!


Na, akkor tuti poénnak vette. Esetleg titkos vágyai megvalósulásnak a lehetőség is látja benne :D

2014. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Építsd le a nőt, mond meg konkrétan, hogy nem és kész.
2014. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy úgy adtad elő, amiből erre következtetett. De ezt ott, akkor rögtön kellett volna megbeszélni, nem pedig sértődni és azóta is rágódni ezen. Ő már lehet, hogy el is felejtette.
2014. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!