Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szórakozott, vagy otromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozott, vagy otromba viselkedés ez a férjemtől?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársnőm, aki köztudottan vagy a nőket szereti, vagy a nőket is. Úgy néz ki, hogy tetszem neki. Konkrétan nem mondta, de a jelzéseket nem csak én, hanem más is észrevette már. Ez zavar és egyre kevesebb kedvem van munkába menni. Eljutottam odáig, hogy említésre méltó lett az ügy és elmeséltem a férjemnek. Ő erre azt mondta, hogy ha úgy alakulna, ezt nem tekintené megcsalásnak, csak szóljak előre és ne csináljak belőle rendszert. Hát meglepődtem és inkább nem szóltam, mert lehet, hogy rondát találtam volna mondani. Kicsit csalódott és sértődött vagyok. Túlreagálom, vagy jogos a sértettségem?
2014. nov. 22. 20:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha a férjem azzal jönne haza, hogy egy másik pasi rámászott, én sem tudnék komoly választ adni :)
2014. nov. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt vettem észre,mhogy a férfiak többsége nem tartja vetélytársnak a másik nőt, és miatt nem tartja megcsalásnak azt, ha a párjuk egy másik nővel kezd.. Igy vannak összerakva vagy mi... Persze kivételek vannak. Emiatt nem jogos a sértődöttség, és egyre sem tudok igenlő valaszt adni.

Nem otromba, és még az sem biztos, hogy poénkodott.

2014. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%
Az én férjem erre azt mondta volna, hogy oké, de csak hármasban. És ő ezt gondolná komolyan, ismerem annyira. Nem ismerjük a férjedet. Lehet, hogy a férjed azért mondta ezt, mert tudja, hogy sohasem csalnád meg se nővel, se férfival. Egyébként egy kicsit máshogy látják a férfiak a leszbikus szexet mint mi. Az nekik valami izgató, megfoghatatlan dolog. És úgy általában is másnak látják az emberek azt, ha két nő van együtt, mintha két férfi. Én nem sértődtem volna meg a helyedben, de én más személyiség vagyok. De nem gondolom, hogy meg akart sérteni a férjed.
2014. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!