Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudok ellenálni a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ellenálni a fiatal 18-20 éves lányoknak, le is fekszem velük. Szeretem a feleségem, nem tudom hogy mondjam el neki? Félek kiderül, akkor elhagy, pedig nagyon szeretem!

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem birok ellenállni a lehetőségeknek,jobbnál jobb lányok vannak odaértem.Nem tudom letagadni hogy oda vagyok a nőkért,imádom őket.De legjobban a feleségemet,a legdurvább az benne,hogy a feleségemmel is jó a szexuális életünk,minden nap csináljuk.A házasságunk is jó,semmi problémánk nincsen.De nem tudok ellenállni a fiatal lányoknak.Hogyan szokjak le erről?


31/F


2014. nov. 24. 16:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Ez döntés kérdése! Ne legyél már ösztön állat! Szereted a feleséged? Akkor tiszteld is! Mit szólnál hozzá ha a feleséged 4-5-6 18 éves kisfiú kefélgetné??? És ha majd neked lesz lányod? Örülnél, ha egy 31 éves kiéhezett kan kefélgetné valami büdös olcsó motelban vagy valami wc-ben??? Szedd össze magad, mert az asszony azonnal elhagy, amint megtudja! EZt borítékolom!!! És meg fogja tudni, akár mennyire is teszel ellen. Az ilyen kis fruskák könnyen beszerelmesednek és az egyik majd bosszúból egy nap ott fog teázgatni a nejeddel, mire hazaérsz.... hát van a pofádon bőr... 35/N
2014. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Szeretném ezt abba hagyni,mert szeretem a feleségem,de egyszerűen nem tudok ellenállni a nőknek.
2014. nov. 24. 16:55
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

A hűség nem genetika, hanem döntés kérdése.


Így. Döntsd el.

2014. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Segíteni szeretnék neked, nem provokálni. Olyan Csernus doktor módra javasolnám, hogy nézz bele a tükörbe és köpd szembe magad! Talán akkor magadhoz térsz. Egyébként ez nálad lehet, hogy betegség! Javaslom, hogy keress fel egy szexuálpszichológust. De most komolyan.
2014. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

undorító vagy

minek mentél hozzá akkor?

a házasság 2 félről szól. vagy ha megbeszéltétek volna, hogy lefeküdhettek másokkal azt mondom oké.

de a háta mögött???

és ha hazaviszel valami betegséget?

nem tudom elhinni hogy a csajok másznak rád és téplik le a nadrágod. te ebben partner vagy egyértelműen.

ha nagyon nem bírsz magaddal akkor vagy vegyél ki szabit vagy munka után rögtön menj haza, ne járj el sehova..

de azt tanácsolom légy őszinte, hogy a feleségednek legyen ideje más férfit keresni, akit megérdemel.

2014. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom nem ok tamadnak le, szoval egyszeru a dolog, ne kezdemenyezz es kesz.
2014. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%

Szokj le úgy,hogy eldöntöd. Akarat kérdése.

Offolnék,muszáj:

Ha feljövök erre az oldalra,biztos,hogy órákig nem térek magamhoz olyan kérdések vannak.. ha csak a fele igaz ezeknek,borzalmasabb világban élünk,mint valaha gondoltam..

2014. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

ma 16:57


Nem provokálsz egyáltalán.De ne mondja már nekem senki hogy az betegség hogy kivánom a nőket?Ráadásul ők kezdeményeznek nem én.Én max csak nem mondok nemet.


ma 16:58


Pedig ők másznak rám,ritka amikor én ő rájuk.Amúgy gumit használok,szóval nem viszek haza semmi betegséget.

2014. nov. 24. 17:03
 9/33 anonim ***** válasza:
97%

és hol másznak rád? bordélyházban?

ha ilyen életet szeretnél élni, joga van tudni a feleségednek.

ki tudja, talán melletted maradna így is.

ha meg nem, akkor nem lesz lelkiismeretfurdalásod.

Mondd el neki, mielőtt kiderül. így még van esélyed

2014. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

JAj, te szegény, de te vagy a férfi, megfogod és odább teszed.


Amúgy nem szereted te a feleségedet, mert akkor nem csinálnád ezt. Remélem, mielőbb kiderül és úgy kivág, mint macskát szrni.

2014. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!