Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudok ellenálni a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ellenálni a fiatal 18-20 éves lányoknak, le is fekszem velük. Szeretem a feleségem, nem tudom hogy mondjam el neki? Félek kiderül, akkor elhagy, pedig nagyon szeretem!

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem birok ellenállni a lehetőségeknek,jobbnál jobb lányok vannak odaértem.Nem tudom letagadni hogy oda vagyok a nőkért,imádom őket.De legjobban a feleségemet,a legdurvább az benne,hogy a feleségemmel is jó a szexuális életünk,minden nap csináljuk.A házasságunk is jó,semmi problémánk nincsen.De nem tudok ellenállni a fiatal lányoknak.Hogyan szokjak le erről?


31/F


2014. nov. 24. 16:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
98%
Első vagyok. Nem az a betegség, hogy a nőket kívánod. Az a betegség, hogy szexmániás vagy és ezt nem a nejeddel éled ki, hanem másokkal és erre nem tudsz ésszerű magyarázatot adni. Olyan vagy, mint egy alkesz.
2014. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%

Egyebkent meg harmincevesen te milyen helyekre jarsz ahol nyuzsognek a tinilanyok? Munkahelyeken azert nem jellemzo, gondolom otthon se nagyon...

Dolgozni jarj meg haza, ne szorakozni, es mindjart nem lesz kisertes.

2014. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%
Ha te tisztában voltál vele,hogy milyen vagy ..akkor minek nősültél ,miért kell neked feleség ? o.O Kétlem,hogy úgy szeretnéd ,becsülnéd a nejed ahogy kellene ... Az ember tudatos lény,nem ösztönök irányítják .. Te szerintem lehetséges hogy szereted a nejed ...már a magad módján ugye ,de saját magadat és a f@rkadat még inkább ... Tudod addig jár a korsó a kútra ,amig el nem törik .. Bár az már egy jó pont ,hogy belátod ez nem normális amit művelsz ...Van ilyen betegség (szexfüggőség)...lehet kezeltetned kellene magad ,na de nem idegen nőkkel ,lányokkal természetesen .
2014. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
96%
Te nem beteg vagy, hanem gerinctelen. Ennyi erővel a pedofil is beteg, hagyjuk békén.
2014. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Na persze,nem mondom hogy szép az amit csinálok.De azért kiváncsi lennék itt a válaszadók közül hányan élnek tökéletes szent,házas életet...


ma 17:06


Vele is kiélem,légyszives ha választ adsz egy kérdésre,akkor olvasd el figyelmesen!Írtam hogy naponta szeretkezünk és jó a szexuális életünk,ettől függetlenül.

Amúgy lehet tudja is,vagy sejti,csak nem szól,mert szeret.De tudom hogy el kellene mondanom.

2014. nov. 24. 17:12
 16/33 anonim ***** válasza:

akkor mmondd el neki! nem tudhatod hogy reagál.

ha jól fogadja megkérheted hogy segítségét.már ha meg akarod menteni a házasságod.

2014. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%

11-esnél a pont.

Kérdés: ha a feleséged is így élne, azt el tudnád fogadni?

2014. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ezt a házasságot már akkor sem tudod megmenteni, ha nagyon akarod!!!
2014. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

ma 17:19


Na majd azt meglátjuk!!Ne magadból indulj ki!

2014. nov. 24. 17:22
 20/33 anonim ***** válasza:
85%
Hát mindenki magából indul ki! Ha az én férjem lennél úgy vágnálak ki, hogy még a holmijaid is 200 m körzetben vinné a szél!
2014. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!