Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudok ellenálni a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ellenálni a fiatal 18-20 éves lányoknak, le is fekszem velük. Szeretem a feleségem, nem tudom hogy mondjam el neki? Félek kiderül, akkor elhagy, pedig nagyon szeretem!

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem birok ellenállni a lehetőségeknek,jobbnál jobb lányok vannak odaértem.Nem tudom letagadni hogy oda vagyok a nőkért,imádom őket.De legjobban a feleségemet,a legdurvább az benne,hogy a feleségemmel is jó a szexuális életünk,minden nap csináljuk.A házasságunk is jó,semmi problémánk nincsen.De nem tudok ellenállni a fiatal lányoknak.Hogyan szokjak le erről?


31/F


2014. nov. 24. 16:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Akár kamu a kérdés, akár nem, azért felmerül megint néhány dolog az emberben ezeket a szexista, férfigyűlölő válaszokat látván.


A kérdező nem ösztönlény, se nem rossz ember. Egyrészt a házasság garantálja hogy a nő mindig jól jöjjön ki a dologból, itt is megkapja a f**zt, megkapja a pénzt, megkapja a kis alfahímet magának, akivel eljátszadozhat a saját kis női ösztöneit kielégítve. A probléma csak azzal van, hogy a feleség teljes hatalmat szeretne gyakorolni a férj felett, a házassággal ez is megvalósulna elvileg, de ugye-ugye a férfinek is van szabad akarata, ezt bizony nem lehet befolyásolni. Ráadásul a kérdező is írja, hogy a nők másznak rá, és nem fordítva, de persze erről is ő tehet, mert ugye ő a férfi, és ha a szexualitás szóba kerül akkor mindig csak a férfi lehet a hibás, és őt is kell büntetni.

2014. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
94%
Te jó ég utolsó .... -.- Inkább nem minősíteném az irományodat . Ez nem férfigyűlölet ..ez a viselkedés egyszerűen nem NORMÁLIS ! Mindegy ... kívánok neked hasonló szituációt ,természetesen a kérdező nejének szemszögéből nézve . Kíváncsi lennék akkor mikét vélekednél ...
2014. nov. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Figyelj ez betegség, bocs, de ez így van. Most én is el fogok menni pszichológushoz, és megbeszélem vele a gondjaimat. Nekem is vannak, de az életben nem csaltam meg a férjem, pedig 8 éve vagyunk együtt. Jól mondják, ez döntés kérdése.

Ja a másik pedig hogy nyállal is el lehet kapni a HIV fertőzést, például ha a fertőzöttnek seb van a szájában..... vagy például a fertőzött nyála a szemedbe jut, a szemben ugyanis van elég sok hajszálér...

Tényleg mi van ha hazaviszed a betegséget? Hogy tudsz majd így élni hogy lefertőzted a "szerelmed"???

2014. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!