Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elmondanátok a barátnőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a barátnőtöknek, hogy a férje szerelmet vallott nektek?

Figyelt kérdés

Hosszú történet ez.Röviden próbálom leírni.

Én és a barátnőm férje,régről ismerjük egymást.Együtt jártunk 2 évig,nagy szerelem volt,de megcsalt én pedig elküldtem.Ő még évekkel később is üzeneteket írt,hogy még mindig engem szeret,neki én vagyok az igazi,soha senkit nem fog így szeretni stb..

Nem foglalkoztam vele,le akartam ezt zárni.

2 évvel ezelőtt kiderült hogy közben megházasodott és a felesége babát vár,ahogy én is.Szóval egyszerre szültem a feleségével,vagyis ő 2 hónappal hamarabb.

Facebookon ismerősök vagyunk/voltunk és gratuláltunk egymásnak.Közben a felesége írt nekem,hogy nem e lenne kedvem babakocsizni,sétálni velük és megismerkedhetnénk.

Találkoztunk!Fantasztikus nő,aranyos,kedves,csupaszív lélek.A legjobb barátnők lettünk.Sokat összejárunk,de férjek nélkül,csak mi lányok és babák.

Na hát a hétvégén voltam egy barátunk szülinapi buliján és ott volt a férfi is,a barátnőm férje.Váltottunk pár szót,beszélgettünk a lányokról(gyerekeink) és ennyi.

Én kimentem telefonálni,ő pedig utánam jött.

Elmondta,hogy ő még mindig engem szeret,soha nem fog lemondani rólam és ha én is így érzem,akkor elválik és mi újra együtt lehetünk.

Szorosan átölelt és megcsókolt,úgy,mint rég...

Megkértem,hogy többé ne csináljon ilyet és hagyjon békén,hisz már mindkettőnknek családja van!

Persze a barátnőm erről mit sem sejt.Ti elmondanátok neki?

Vagy mit tennétek ebben a helyzetben?

Olyan tanácstalan vagyok! :(

Mindannyian 28 évesek vagyunk.


2014. nov. 28. 11:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz tole semmit, akkor nem mondanam el a hekyedben mert felesleges, ha viszont ez kolcsonos akkor erdemes lenne beszelni rola:-)
2014. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
19%

ÉN el! Ha igazán a barátnője vagy nem titkolsz el előle semmit, a barátság számomra erősebb. Ha nem mondod el, majdnem felér a hazugsággal. Ha tovább folytatja? A barátnőd értékelni fogja az őszinteséged!! Ha őszinte vagy rossz nem történhet veled - na jó, lehet, hogy igen, de az őszinteség a mai világba elég ritka.

Te tudod elmondod e, vagy sem, én csak azt írtam le amit én tennék. :D 14/L

2014. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
azt elmondtad neki, hogy korábban is ismerted a pasit, és szerelmes volt beléd?
2014. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Hasonlo szituban amr voltam, hogy joban lettem a feleseggel es kozben meg egyszer ketszer beprobalkozott a ferje, akinek en voltam a fiatal kori szerelme, de nem volt kolcsonos soha!. nem mondtam el, eszem agaban sem volt, nem akartam megbantani, ez semmin nem valtoztatott volna szeritnem ... roviden ennyi.
2014. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt újságolnád el, hogy a férje szerelmet vallott neked?

Azt nem, hogy hagytad, hogy megcsókoljon "úgy, mint rég"?

2014. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
24%

"Szorosan átölelt és megcsókolt,úgy,mint rég... "


Te meg "rohadtul" nem tiltakoztál!

Vagyis elcsábítottad a barátnőd férjét.

Két családot tesztek tönkre!!

2014. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
41%

"megcsalt én pedig elküldtem"


Látom, hogy azóta már sokat "fejlődtél"!

Vagy így, hogy most már te is csalod a párodat, már nem akkora bűn??!

2014. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Tőlem nem tud semmit a múltról.A srác mondta neki,hogy régen együtt voltunk,de azt nem tudja a barátnőm,hogy én voltam élete szerelme.

Nem mondom el neki,hisz csak fájdalmat okoznék neki ezzel, és amugy se változna semmi se!Én nem akarok tőle már semmit se!Amugy a barátnőm mesélte,hogy a férje megcsalta már,azóta mióta házasok,szóval annyira nem lenne neki újdonság,hogy a férje félrejár...

2014. nov. 28. 11:34
 9/45 anonim ***** válasza:
95%
Hatos, hogy te milyen barom vagy! Persze, varrjuk a kérdező nyakába, hogy a pasi utána koslat, és kiáltsuk már ki rögtön gaz csábítónak a nőt, mert nem hagyja békén egy kéretlen udvarló. A megtestesült ártatlanság lehet ez a fickó...
2014. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Nem csábítottam el!Erre rég nincs már szükség.Évek óta engem szeret,én vagyok az az ember akire mindig is vágyott!

Megcsókolt igen,de eltoltam őt és mondtam neki,hogy soha többé ne merje ezt megcsinálni!

2014. nov. 28. 11:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!