Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan sértődtem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg a férjemre, vagy felfújom az ügyet?

Figyelt kérdés

Kivan repedve a szám széle asztmás vagyok és ha elfelejtem kimosni a pipám kirepedezik a szám széle .Kértem a férjemtől 1000ft mivel azt mondta 1500 ft van nála ne vegyem el, majd hoz nekem krémet mert a kártyáján is van pénz. Én Betadin kenőcsöt kértem,mikor haza jöt kaptam egy Neutrogéna kézkrémet .Ami engem zavar,hogy nekem nem adta oda a pénzt ,de a munkatársnője ezt a Neutrogéna kézkrémet ajánlotta neki ,és a mukatársnőjének odaadta a pénzt ,hogy hozzon nekem kézkrémet a fertőzött számra.Emgem ez nagyon bánt,hogy nekem nem adta oda a pénzt,de a munkatársnőjének odaadta,hogy hozzon nekem krémet . És nem rám halgatott hanam arra a nőre.Jogos a dolog ,hogy nagyom megsértődtem? Vagy túl nagy ügyet csinálok belőle?Ja és azért nem vettem magamnak meg mert nekem nem volt pénzem.

A férjem szerint felfújom ezt az ügyet még bocsánatot sem kért, ésználjam azt amit hozatot nekem.


2014. nov. 29. 22:17
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy hibásan írtam ,telefonról küldtem.
2014. nov. 29. 22:19
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Megcsal:D a céda Neutrogénás kolleginával:D
2014. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
19%

szerintem is felfujod.

amikor odaadta neki a penzt, akkor mar bent volt a varosban penzautomatahoz kozel.

2014. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
Komolyan ilyen hülyeségen problémázol? Miért nem mentél vele amikor ment venni?
2014. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jogos. Márcsak azért is mert a kolleganő olyan buta, hogy kirepedt szájra kézkrémet tanácsol :)

Egyébként az egész történet bántó..

2014. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem a férjem vette hanem odaadta a férjem a pénzt a nőnek és ő választot nekem krémet.
2014. nov. 29. 22:29
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Vissza kellett volna vitetned vele a boltba, hogy cseréljék ki. Akkor legközelebb nem küldött volna mást, hogy vegye meg helyette.
2014. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha ezt a férjednek is ilyen össze-vissza gagyogva adtad elő, mint ahogy a kérdést leírtad, nem csodálom, hogy nem értette mit akarsz...
2014. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 intrepid ***** válasza:
24%
A munkatársnője még nem nyúlta le a pénzét, Te pedig már lehet, hogy megtetted.
2014. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Semmi probléma! Megmondod a férjednek, hogy most elmegy, és az ügyeletes gyógyszertárban vesz neked Betadin kenőcsöt.
2014. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!