Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is rosszul esne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, vagy tényleg csak felfújom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy orvosi "beavatkozásom", nem nagy, fél órás, és egyáltalán nem is kockázatos, viszont rettenetesen fájdalmas. Tegnap a párom megígérte, hogy eljön velem, ott lesz mellettem. Nagyon szerettem volna, ha segített volna a jelenlétével, meg hát az sem utolsó szempont, hogy az orvos egy másik városban van, amit én nem is ismerek, csak a párom.

Ma viszont kitalálta, hogy holnap nem jön velem - helyette beugrik melózni valahova. Ezt úgy, hogy amúgy van rendes munkája, csak kötetlen a munkaideje... És ha holnap úgy sincs "semmi dolga", akkor beugrik egy napra dolgozni máshova. (Amúgy nem túl jól fizető helyre menne...)

Amikor tudtára adtam, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, azt mondta, hogy más, normális ember örülne, ha a párja el tudna menni dolgozni.

Én már annyira nem tudom megítélni a helyzetet... Valóban neki van igaza? Önző vagyok?


2013. júl. 17. 14:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is jól fog jönni az a pénz amit hazavisz,még ha kevéske is.
2013. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy vagy önző.


Nálunk az a megszokott,hogy elmegyünk egymással szinte mindenféle orvoshoz ha megoldható,ha csinálnak is valamit,akkor akár szabadság árán is.

2013. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem nagy műtétről van szó,akkor megérthetnéd,hogy gyarapítani akarja a pénzeteket...
2013. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem kötelező meló, akkor bár jó a lóvé, a párod nagy paraszt. Neked igérkezett előbb...
2013. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
27%
Már azért is paraszt a pasi ha megy dolgozni?Miért tán fogta volna a nő kezét műtét közben vagy mi?
2013. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem bameg. Nem azé paraszt. Tudod ha én valakinek igérek valamit akkor betartom. Havernak is, nemhogy a páromnak!
2013. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
82%

Ha a páromnak szüksége van rá, ha ott tudok lenni, ha nem kenyérkérdés, akkor ott vagyok mellette, ez nálam egyértelmű és a férjem is így van ezzel. Volt már, hogy kivett egy nap szabit, hogy el tudjon vinni dokihoz.

Úgyhogy nem hogy rosszul esne, hanem kivételes esetektől eltekintve, el sem tudnám képzelni.

2013. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom egy félórás valamiről van szó,nem életmentő műtét!
2013. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nem "kenyérkérdés". És igen, ez olyan beavatkozás, hogy fizikailag tudta volna fogni a kezem. Nekem jól esett volna...
2013. júl. 17. 15:04
 10/43 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de megnyugtató ha bármilyen kis műtét is, de ott van velem valaki, nagoyn rossz várni egyedül és reszketni a félelemtől műtét előtt is és utána hazamenni sem jó egyedül, voltak nekem is ilyen kis műtétjeim (szemárpa, ciszta, fogműtét) és bizony jól jött volna ha ott van valaki velem.
2013. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!