Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem hazudott nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem hazudott nekem, felfújom vagy tényleg sértő?

Figyelt kérdés
Alkalmi dohányos ez engem mindig is zavart régen sok vitánk is volt belőle, amikor mindig megígérte h abbahagyja de valahogy mégis újra és újra rágyújt. Elfogadtam eldöntöttem nem cseszegetem vele, ez az ő rossz szokása pár naponta 1-1 száltól baja nem lesz. tegnap kérdeztem tőle h dohányzott-e ma. Elmondta h igen. nem válaszoltam semmit. Ma is kérdeztem erre rávágta, h nem. Láttam rajta h nem igaz. megkérdeztem, h miért nem mond igazat, válaszoljon a kérdésemre. Erre csak azt ismételgette h már válaszolt. még én éreztem magam rosszul, h nem hiszek neki, holott tudtam h hazudik. Nagy nehezen kinyögte h jó dohányzott erre én elkezdtem sírni, de nem azért, mert dohányztt hanem mert hazudott. Miért gondolta h jobb ha a szemembe hazudik? Nagyon megbántott ezzel elmondtam h nem érdekel h cigizik-e és nem is szólok rá már jó ideje, az érdekel h őszinte-e velem. most rág a fene, h hisztis kis liba voltam, jött bocsánatot kérni de még mindig fáj h hazudott. Sose hazudoztunk egymásnak. Szerintetek túlreagálom és el kéne felejteni, vagy jogos h nagyon bánt? nem akarok házisárkány lenni
2014. nov. 13. 21:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Ismered azt a régi reklámot, ahol a feleség üti a pasit, és kiabálja: nem meg mondtam, hogy bontott csirkét....


Ez jut rólad eszembe. Totális elsárkányodás.

2014. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Megigérted hogy nem cseszegeted, mégis megtetted. Ő ezen felfújta magát, hogy többször is megkérdezted tőle, és kiszúrásból inkább azt mondta: nem cigiztem, csak haggyál már békén.

A helyedben én is kiakadnék, de ez csak egy ártatlan kis füllentés, amit mérgében mondott, mert nem hagytad békén. Nem történt nagy katasztrófa, ne cseszegesd. Minél gyakrabban idegesíted fel, annál többet fog cigizni. Legyél neki a megnyugtató menedék.

2014. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 piriiiiii ***** válasza:
100%

Szerintem túlfilózod a dolgot.

Inkább hívd el kirándulni, az Nektek is jót tesz, és cigizni sem fog közbe (találj ki valami elfoglaltságot neki, hogy ne legyen valami pótló eszköz a cigi).

Értem én azt is, hogy rosszul esett, hogy hazudott, de hát mit mondjon szerencsétlen, ha minden nap megkérdezed? Nyilván érzi, hogy Neked nem tetszik, hogy ő cigarettázik, és nem érzi jól magát, amikor azt mondja, hogy rágyújtott. Ez elég természetes. Segíts neki leszokni, most még könnyebben menne.

2014. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod. Ha nem érdekel h cigizik e akkor minek kérded meg minden nap? Tök idegesítő lehet egy idő után.



Talán azért mondta hogy nem mert ha minden nap azt mondja h igen fél attól h egyszercsak kitör belőled a dühroham és ezt akarja elkerülni. Hogy majd azzal traktálod egy idő után h majd rászoksz, milyen nehéz lessz leszokni stb.

2014. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Elfogadtam eldöntöttem nem cseszegetem vele"


Itt a hiba...ha így van, akkor miért kéred számon minden nap? Valószínűleg ezt elégelte meg, és inkább már ne mondott igazat - holott eddig bevallotta - minthogy mindennap bszogasd.

2014. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem meg mert pár hete köhög és kezdett elmúlni de hallottam h újra köhög. És érdekelt h vajon azért-e mert újra elkezdett cigizgetni.
2014. nov. 13. 21:10
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem cseszteted vele, de azért minden nap rákérdezel hogy dohányzott-e. Ha ez nem csesztetés akkor mi? Akkor te is hazudtál, mert megígérted, hogy nem cseszteted közben meg de. Mit vártál?
2014. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
jó érzem én h én se kezelem rendes az ügyet. Nem kell nekem ugrani, tudom h hibás vagyok. De simán rákérdezek és utána nem teszek megjegyzéseket. idáig sikerült fejlődnöm, a kezdeti veszekedésekből. Ez is valami...Ettől függetlenül nem nézek a szemébe és hazudok, mint ő tette
2014. nov. 13. 21:14
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy bánsz vele, mint egy szaros kölyökkel, akkor úgy fog viselkedni, mint egy szaros kölyök.
2014. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es megfogalmazta. Felnőtt ember, a saját egészsége a saját felelőssége. Ha elveszed ezt tőle, akkor értelem szerűen nem fog örülni. Fáj, hogy hazudott, de te is ígértél valamit, szóval 1-1, le kéne nyugodni. Vagy inkább megbeszélni vele normálisan, hogy csak azért kérdezgeted, mert aggódsz érte, a köhögés miatt, stb. Nem tudhatta, hogy a köhögése miatt kérdezgeted megint, azt hihette, hogy visszajött a cseszegetés. szóval valahol te rontottad el, a hazugsága már inkább csak reakció volt. Nem kéne haragot tartani.
2014. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!