Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszik a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a feleségem, amiért hamar túlléptem rajta?

Figyelt kérdés

Volt némi alaptalan vádaskodása a pénzügyeinkkel kapcsolatban, ami miatt elköltözött és válással fenyegetőzött. Csúnya vitáink voltak egy alaptalan pletyka miatt, ezért miután elment, úgy döntöttem, hogy ezek után nem éri meg küzdeni érte és elkezdtem egy önfeledtebb életet, szórakoztam, ismerkedtem és alakulgat egy egyenlőre kötetlen kapcsolat is. Sokak szerint nem jó, hogy egy vállrándítással tovább léptem, de ők nem tudják, hogy mennyit szenvedtem, amikor a viták mentek. Nemrég jött a feleségem bocsánatot kérni, mert valahogy észbe kapott. Láttam rajta, hogy tényleg szégyenli magát, a szembe sem mert nézni és a testbeszédén is látszott, hogy őszintén sajnálja, de ezzel nem tudok mit kezdeni, nálam elásta magát. Azóta többször jött, hol könyörög, hol mindennek elmond, amiért szerinte megcsaltam, meg hogy ő tette tönkre a házasságot, de csak miattam nem lehet helyrehozni.

Mennyire érthető a viselkedése?


2014. dec. 3. 17:10
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
Ha az ő szempontjából nézzük, teljesen érhető. A tiédből nézve egyáltalán nem. Ebből az jön ki, hogy a házasságotoknak már annyi, mert teljesen más irányba húztok.
2014. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
-ha neked már nem kell a feleséged,akkor ne állj vele megint össze,ennyi volt,jónapot
2014. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%

Az ő viselkedése teljesen érthető. Rájött, hogy mégis kellene az, amit eldobott. Rájött, hogyha egyedül áll az életben, nehezebb. Fél továbblépni. A bizalommal viszont komoly problémáitok voltak, szóval ezt a kapcsolatot csak nagy energiaráfordítással lehetne rendezni.

A te viselkedésed is érthető. Kiábrándultál, és rájöttél, van élet egy rossz házasságon túl is. Neked bejött a dolog. Persze lehet, hogy 2-3 hónap múlva mégis visszavágysz, de ahhoz kellenek a kijózanító kudarcok, ilyen alapon nem érdemes most újrakezdeni. A feleségednek el kell fogadnia, hogy ez a hajó elment. Főleg akkor fogja fel az ember nehezen, ha ő maga lépett ki a kapcsolatból a másik akarata ellenére.. aztán mégis a másik nem fogadja vissza. Nagy kudarc, de nem mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogyan az ember akarja.

2014. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
77%

Így járt. A bizalmat egyszer lehet eljátszani. Lehet adni második esélyt, de ez nem "jár" automatikusan.

Sok sikert az újrakezdéshez.

2014. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
21%
Még hamar belevágtál az életbe, nem könyörögnék neked.
2014. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
55%
Helyedbe nem foglalkoznak a feleseggel, elvalnek es kesz persze ha nincs gyerek ha van akkor meg atgondolnam az egeszet
2014. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
5. Ha depresszióba estem volna, ami elviszi a többi emberi kapcsolatomat és a munkámat is, az jobb lett volna szerinted?
2014. dec. 3. 17:20
 8/48 anonim ***** válasza:
54%
elkezdtél egy önfeledtebb életet és alakulgat valami.... csak közben meg nem zártad le a házasságod. Ez itt a probléma szerintem. Miért nem mondtad meg a feleségednek hogy válni akarsz és mentél és adtad be a bíróságon? Miért? Akkor most akarod vagy sem? Vagy csak az önfeledtebb élet kell pár hétig, hónapig? Most tök mindegy milyen pitiáner dolgon kaptatok össze, ha nálad vége akkor zárd le, és utána senkinek semmi köze hozzá hogy hogyan élsz.
2014. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek, bár ennek biológiai okai voltak, nem az, hogy korai, vagy nem akartunk. Vannak páran, akik erre is fogják a viselkedésem, de régen elhagyhattam volna már ezért, semmi köze ehhez a helyzethez. Az emberek kombinálnak, ez borzasztóan idegesítő.
2014. dec. 3. 17:24
 10/48 A kérdező kommentje:
8. A feleségem válással fenyegetőzött. Azért nem váltam, mert azt, hittem, ő megteszi, hiszen ezt mondta.
2014. dec. 3. 17:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!