Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a férjetek azzal állna elő, h éljetek "Cuckold" kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azaz, a nőnek szabad félrelépni, a férfinak nem.

Pontosabban nem is félrelépés, mert a férj tud róla, az ő "engedélyével" történik.



2014. dec. 5. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Első körben megpróbálnám megtudni tőle, kideríteni, hogy miért csak erre izgul fel és próbálnák segíteni rajta.

Második verzió nincs.

2014. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy nem normális (bocs, de tényleg ezt gondolnám).
2014. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Há-há-há! Az nem az én férjem lenne!
2014. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem azért, de nagyon elegem van már belőletek cuckold rajongó "férfiakból". A férfi nem szégyenei vagytok. Betegek vagytok és ne akarjátok a perverziótokat másokra kényszeríteni, "trendi" dolognak beállítani. Épelméjű ember nem másokkal dugatja a párját.
2014. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
WTF??? jól le vagyok maradva.... és be is kéne számolnom róla hogy milyen volt, vagy esetleg végignézne??? Beteg p.öcs ....
2014. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Semmi gond, cuccaid az ajtó előtt, és élhetsz olyan beteg kapcsolatban amilyenben akarsz. Csak nem vele. Takarodj messzire.
2014. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 mantis religiosa ***** válasza:
67%
Közöld vele, hogy vagy kezelteti magát pszichiáterrel, vagy mehet Isten hírével és elválsz tőle. Teljesen egyetértek az előttem szólóval, az ilyenek nem férfiak, hanem beteg, perverz állatok.
2014. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
67%
Szerintem ez a dolog nem normális.
2014. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Ebben nem tudom mi a poén a férjnek...

Egyébként biztos sok nő örülne, ha a férje hagyná, hogy azzal és akkor menjen félre amikor csak akar...

Személy szerint felőlem elő állhatna ezzel...nem történne semmi. Nekem ez nem jön be, masszívan monogám vagyok...se titokban, se nyíltan nem kell más férfi..szóval ilyen téren mindegy, hogy a férjem mit akar. :D De gondolom azért nem zavarná az sem, ha mégsem lépegetnék félre..nem? Vagy ez a cuckold fogalom pontosan mit takar? Le vagyok maradva...azt hiszem.

2014. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
#9, írd be a gugliba, esetleg, ha vizuális típus vagy, írd utána azt is, hogy "vids" :))
2014. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!