Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom meg akar (t) halni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meg akar (t) halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma összevesztünk és elköltöztem tőle. Az előbb hívott az unokahuga,.hogy a párom a kamion elé akart menni. Ha nem fogja meg a bátyja akkor kimegy a kamion elé. Most emiatt iszonyatos lelkifurdalásom van. Ti mit tennétek?
2014. dec. 11. 20:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igaz, vagy az unokahúg falaz a párodnak.
2014. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért is van lelkiismeret furdalásod? Mégis mit tudnál tenni? Hogyha valami miatt véget ér a kapcsolatotok, akkor te inkább vissza fogsz hozzá menni, nehogy öngyilkos legyen? Ez zsarolás. És ha mégis megteszi, hidd el, az sem a te hibád lesz. Nem az a megoldás a problémákra, hogy ő a kamion elé veti magát, és ha nem sikerül, akkor te majd megszánod legalább, és visszamész, elfelejtesz minden gondot és az élet megy tovább. Gondolkozz már egy kicsit...
2014. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
ne legyen lelkiismeret furdalásod egy ilyen hisztérika miatt
2014. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. nyilván tudta, hogy a bátyja vissza fogja húzni és nem fogja engedni, hogy a kamion elé sétáljon. Annyit tennék, mint amikor szakítottam az exemmel és írt, hogy beleugrik a Dunába, aztán annyi lett belőle hogy elsétált a Dunapartra és haza, mert rájött, hogy nem fogok neki könyörögni. Ha még meg is ölné magát, az is a saját döntése, nem vagy felelős azért, amit ő csinál, jogod van szakítani valakivel. De nyugi, az ilyenek nem akarják megölni magukat, csak egy kis feltűnést akarnak, így akarja elérni, hogy vele foglalkozz, aggódj érte, gondolj rá.
2014. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2%

Magamból kiindulva mondom, hogy megértem a párodat, akár fiú, akár lány. Én 19 éves lány vagyok, nem egyszer voltam átrázva fiúk részéről, de az ötödiknél már én is az öngyilkosságon gondolkoztam.

Miért? Mert akinek tényleg komoly szándékai vannak azok érzelmeket visznek egy kapcsolatba, nem pedig megjátszott szerepet !!

És akit átvernek, annak r**adtul tud fájni az, és igen, megkockáztatom hogy kb nfájt annyira mint egy nyilt törés (akármilyen abszurdnak is hangzik).


Aki szereti a másikat és kötődik hozzá, az ilyen.

Még az életét is eldobná magától.


Nem te vagy a hibás emiatt, ha csak nem a te hibád volt a vita tárgya.

2014. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ez a személy akár férfi, akár nő, az ilyentől óvatosan, de határozottan meg kell szabadulni. Egy ilyen zsarolásokra képes személlyel nem lehet egyenrangú, kiegyensúlyozott párkapcsolatot kialakítani.
2014. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Kedves utolsó. Ha valaki ötször lócitromba lép az már nem a lovak hibája.

Mondom ezt úgy, hogy szintén lettem párszor komolyan átverve, megcsalva, megütve(ez utóbbi mondjuk csak egy alkalommal).

De tudod mit?

Én haljak meg mert valaki szaralak? Kösz nem.

Vagy a másik oldal: szaladjak vissza hozzá, mert hisztizik? A válasz ugyanaz.

Van egy ugyanilyen kaliberű exem, aki késről küldött fotót, meg jajdemegakarokhalni, mertengemsenkiseszeret.

Nyolc éve volt. Még mindíg él, és még mindíg azon nyafog jobbra-balra, hogy egy értelmes nő az első randin feláll és elmegy inkább.

Persze szerinte mind mocskos ...ák, akik csak a pénzre mennek, mert ő 40évesen anyuval él (egy szobában) se munkája se barátai, a testvérei letagadják. De mindenki hülye, csak ő szobabicikli.

2014. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
ne szenvedj más miatt, vagy igaz vagy nem, ha meg akar halni akkor egészségére az az ő baja
2014. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Amikor nyolc éve meghalt az akkori élettársa, szintén meg akart halni.
2014. dec. 11. 20:57
 10/26 anonim ***** válasza:
19%

Ja, igen, bocs, az én hibám volt mind az 5, igy már minden világos. Még én kérek elnézést mert jóhiszemű voltam és megpróbáltam megbizni a partneremben.

Hát ez nem jött össze :)))


Csak akkor nem tudom, mégis mit kéne tennem? Elmegyünk randira, az egész egyik fülemen be, másikon ki menjen? Ez szerinted igy a jó? Ja, igen, akkor ne is figyeljünk a másikra, legyünk el egymás mellett, nyugodtan beszéljünk el, ez igy egy nomrális kapcsolat, ebből lesz a nagy szerelem, család és a nagy happyend.

Szuper ! :)))


Hát nem. Sajnálom, én a klasszikus módszereket szeretem, ahol mindennek megvan a maga "ideje".

Azaz : első találkák, megismerkedés, első csók, közös séták, mozizás stb stb...


Pedig én jó emberismerőnek gondolom magam, ez az utóbbi időben nagyon nem jött össze.

Pedig már az első csalódás után úgy voltam, hogy többet egy fiúban nem fogok megbizni, de úgy meg nem lehet elkezdeni egy kapcsolatot...

2014. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!