Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom meg akar (t) halni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meg akar (t) halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma összevesztünk és elköltöztem tőle. Az előbb hívott az unokahuga,.hogy a párom a kamion elé akart menni. Ha nem fogja meg a bátyja akkor kimegy a kamion elé. Most emiatt iszonyatos lelkifurdalásom van. Ti mit tennétek?
2014. dec. 11. 20:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

Drága 66%-os!

Ugye azt felfogod, hogy a kérdező szituációjához semmi köze nincsen a te szerencsétlen szerelmi életednek? Hogy jön ide az, hogy téged hányszor átvertek? Mégis ki kérdezte? Előrébb van ettől a kérdező? Van bármi köze ahhoz, ami velük történt a párjával? Ki mondta, hogy a kérdező átverte a párját? Kicsit fogjál vissza, és ne itt sírjál, amiért rossz döntéseket hozol, és túl hamar megbízol mindenkiben. Azt használják ki ennyiszer, aki hagyja!

2014. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%

Szakitotatok. Vagyis azert csinalja, mert vissza akar kapni. Mit er el vele? Azt, hogy ha visszamesz megnyugszik az o lelki vilaga es onnan folytatja ahol abbahagyta vagyis minden olyan lesz mint a szakitas elott volt. Te viszont szenvedni fogsz, mert egyreszt nem szereted masreszt szanalombol leszel vele. Baromi jo kapcsolat lesz majd...

Szoval ket dolgot tehetsz: 1, ne legyen miatta lelkiismeretfurdalasod. Lepj tul rajta es legy boldog.

2, es most nagyon gonosz leszek: mond meg neki ne zsaroljon, mert a hisztivel nem er el semmit. Valamint, ha megakar halni akkor csinalja ugy, hogy ne tegye tonkre egy ismeretlen (lsd: kamionos) eletet. Legyen felnott es viselje meltosaggal a kudarcot es veszteseget!

2014. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Neked kell tudnod, mit kell tenned. Nem derült ki, hogy most szakítani is akartál volna-e vele.
2014. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%

az exed egy primadonna a csládja meg orvost hívjon ne téged,

szed össze magad ez szimpla érzelmi zsaroláds

2014. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Off: 10-es! Nolj mar fel! A szerelem ilyen! Minden szakitas utan az egyik fel serulni fog es altalaban nem az aki otthagyja a masikat! Ha egyszer majd te fogsz szakitani akkor te leszel a sze.met es a masik fog sirni. Bocs, ez van. Mindenki tuleli. Te meg ha ugy ugrasz neki minden uj kapcsolatnak, hogy a vegen ugyis te szi.vod meg akkor soha a bud.os eletben nem leszel boldog! Amugymeg mi koze van a kerdezonek a te szerencsetlenkedesedhez?

Lepj tul a csalodasokon. Az nem jutott meg eszedbe, hogy veled van a baj es azert hagy ott mindenki??

2014. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy érzelmi zsarolás, de attól még megérdemel ő is annyit, hogy átbeszéljék ezt, és ne nézze levegőnek.
2014. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen lelkifurdalásod.

Ez szimpla érzelmi zsarolás, és nagyon gyerekes dolog.

Én már eleve nem tudnék férfiként nézni akar, aki ilyent tesz.

Azért ment a kamion elé, mert volt közönsége, és tudta, hogy utána mennek.

2014. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%

Aki valóban öngyilkos akar lenni, azt nem lehet megmenteni. Ezzel csak fel akarja hívni magára a figyelmet, esetleg szánalmat kelteni/megzsarolni, hogy visszamenj hozzá.

Csak akkor reagálnék bármit is, ha keres és max. annyit tennék, hogy elkísérem szakemberhez, ha szeretné.

2014. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

"Aki valóban öngyilkos akar lenni, azt nem lehet megmenteni."


- Ez az egyik legártalamsabb tévhit.

2014. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
96%
Az én exem is ilyen birtoklásmániás idióta volt, nem bírta elfogadni, hogy nem az van, amit ő akar. Ő nem akart szakítani, nekem pedig jó okom volt rá: tipikus agresszív szociopata állat volt. Neki is volt öngyilkossági kísérlete, de persze még előtte felhívott, hogy időben megtaláljam. Tudom, hogy nem az én hibán lett volna, ha meghal, de emberileg nem lettem volna képes még egy ilyen alakot sem közvetve hagyni meghalni. Ez már a sokadik sikertelen szakításunk volt, és olyan depressziós voltam, hogy sajnos sokadjára is visszamentem hozzá. Összesen 5 évem ment rá, hogy megszabaduljak tőle. Az öngyilkossági kísérlet után már engem és a családomat fenyegette, ha elhagyom. Persze kívülről ebből semmi sem látszott, ő áldozat volt, akit én, a szemét nem szeretett.. Fenyegetett a családja is, amiért ilyen szemét vagyok vele, hogy kikészítem.. Mikor végre sikerült kilépnem az életéből, utánam nyúlt, bemocskolta a nevem, ellehetetlenített anyagilag, évekig próbáltam felépíteni, amit lerombolt. Én azt tanácsolom neked, ne hagyd magad érzelmileg zsarolni, ne legyél vele azért, mert ő akarja. Ezután bármi nem úgy történik, ahogy ő képzeli, bejelenti, hogy megy a kamion alá.. Szépen közöld az unokahúggal, hogy zárják be a pszichiátriára, ha nem beszámítható, de neked okod volt kilépni az életéből.
2014. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!