Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hány évesen és hol ismertét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen és hol ismertétek meg a férjeteket/feleségeteket?

Figyelt kérdés

Hány év után házasodtatok össze?

Mikor költöztetek be az első közös otthonotokba?

Hány éve voltatok házasok,mikor gyereket vállaltatok?

Hány gyereketek van most?


Minden érdekel.:-)


2014. dec. 18. 09:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
16 éves voltam mikor megismertem a párom (ő 23 volt). 2 év után költöztünk össze albérletbe. Egyáltalán nem házasodtunk össze. 5 év után jött az első gyerek, 2 gyerekünk van.
2014. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%

Ti hány évesen és hol ismertétek meg a férjeteket/feleségeteket?

- 28 évesen elvált anyaként ismertem meg a mostani férjemet, egy munkahelyen dolgoztunk.

- Hány év után házasodtatok össze?

- 4 hónap után házasodtunk össze

Mikor költöztetek be az első közös otthonotokba?

- 1 hónap együtt járás után összeköltöztünk előbb albérletbe, majd az esküvő után a közös házunkba. Azóta is itt élünk lassan 13 éve.

Hány éve voltatok házasok,mikor gyereket vállaltatok?

- Közös gyerekünk nincs, de az előző házasságomból van egy fiam. A férjem nem akart soha gyereket, én meg támogatom ebben.

Hány gyereketek van most?

- nincs közös gyerek

2014. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
70%

1. Én (a pasi) 21 voltam, ő 20.

2. Interneten.

3. Ismerkedétől számítva 5 év

4. Ismerkedéstől számítva 7 év

5-6. Még nincs gyerek.

2014. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%

18 evesen ismerkedtunk meg (egyetemen) 20 evesek voltunk amikor osszejottunk. Mar a kollegiumban is laktunk egyutt. 24 evesek voltunk amikor osszehazasodtunk, azonnal ossze is koltoztunk egy sajat hazba. A lanyunk 4 evvel kesobb szuletett.


Most 38 evesek vagyunk.

2014. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%
Én 23 voltam, a férjem 28 amikor egy közös barátunk révén megismerkedtünk. 3 hét után összeköltöztünk (ennek lassan 12 éve), 1 év után esküvő, újabb 1 év után első baba (babagyártás persze előbb, esküvő után kb 3 hónappal). 3 gyerekünk van.
2014. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%

34 voltam amikor megismertem a férjemet, aki akkor volt 27.

Kicsit több mint 1 év után költöztünk össze.

4,5 év után házasodtunk össze.

Már két és fél éve szeretnénk gyereket (tehát kb. 3 év után döntöttük el), de sajnos nem sikerül. :(

2014. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
56%
Én 19 voltam (lány), ő 20, egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg. Kb 3,5 év után költöztünk össze. 6 év után házasodtunk össze, és meg abban az évben megszületett az első baba. Jelenleg 7,5 éve vagyunk együtt, és úton a kistesó is már...:)
2014. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Én a feleségemet sajnos csak a házasságkötésünk után ismertem meg.
2014. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
57%

19 voltam amikor megismertem, majdnem 21 amikor először randiztunk. A férjem 5 évvel idősebb nálam. A felsőoktatásban ismerkedtünk meg. 3 évvel később házasodtunk össze, a esküvő után költöztünk össze, saját lakásba.

10 év házasság után született az első gyerekünk, 2 évvel később a kicsi. 15 éves házasok vagyunk.

2014. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
84%
Az mi tortenetunk igen erdekes.:) 14 voltam es o is:) patakhoz mentem baratnommel. Vettunk kolat..ultunk es neztuk a patakot amikor jott 4 fiu.:) 3 fiu elvette a kolankat..es bele lokott a patakba.. aztan felkiabalt..eleg volt hagyjatok oket beken! Oda kott hozzam es megkerdezte hogy jol vagyok e ? 2 evig legjobb baratok voltunk.:) aztan ossze jottunk 16 vagy 17 evesen.:) 20 evesen ossze hazasodtunk.:) aztan pedig 26 evesen jott az elso gyerek :)
2014. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!