Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hány évesen és hol ismertét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen és hol ismertétek meg a férjeteket/feleségeteket?

Figyelt kérdés

Hány év után házasodtatok össze?

Mikor költöztetek be az első közös otthonotokba?

Hány éve voltatok házasok,mikor gyereket vállaltatok?

Hány gyereketek van most?


Minden érdekel.:-)


2014. dec. 18. 09:43
1 2 3 4
 21/39 Janka néni ***** válasza:
60%

Az én gyerekkori barátom ismertetett össze minket, évfolyamtársak voltak az egyetemen.

Én 21 éves voltam, Ő 23. Fél év után összeköltöztünk az ő szolgálati lakásába (engedélyezték!!! 1987-ben), másfél év után összeházasodtunk. Tanultunk még évekig, az első gyerek - leány - 2000-ben született. Aztán rá 3 évre lett volna még egy kisfiú, de fertőzés miatt a 22. héten meg kellett szülni és nyilván nem maradt meg. 2005-ben pedig autóbalesetben meghalt a férjem.

2014. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Én(nő)17 voltam Ő (Ffi) 25 volt.Márciusban leszünk 8 éve együtt.


Nem vagyunk még házasok,de tervben van :)


1 hónap után össze költöztünk egyéb okokból,de soha nem bántuk meg.


Próbálkozunk a babával de sajnos még nem jött össze.

2014. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Janka néni ***** válasza:
0%
Egyébként engem is érdekel, hogy miért érdekel? Statisztikát készítesz vagy vitába keveredtél és adatokra van szükséged?
2014. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

16 voltam amikor megismerkedtunk

3 ev utan ( azaz jovore fogunk :) )

a gyereket eskuvo utan tervezzuk

es 2-ot szeretnenk :D legalabb is en..

2014. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
52%

En (lany) 17 voltam o 20. Az elmondasa szerint reg ota kiszemelt es koszongetett nekem, de en eszre sem vettem. Majd egy vasarnapi napon utaztam fel Bp re kollegiumba egy baratnommel es o is jott a baratnomnek a haverjaval. A vonaton jottunk ossze sosem felejtem el. :)

4 honapra ra eljegyeztuk egymast. Miutan megvolt az eljegyzes osszekoltoztunk. Eljegyzestol 2 honap mulva osszehazasodtunk. Az elso gyerek egy ev mulva jott! Es most egy 5 es 3 eves gyerekunk van! Mi meg (en) 25 o meg 28 evesek vagyunk.

2014. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
28%
17 évesen a gimiben jöttünk össze, akkor ő 19 volt, egy évet bírt kb. a kapcsolatunk akkor. Rá 10 évre megkeresett és épp akkor voltam egyedülálló, ami az elmúlt 10 évben nem fordult elő :D Újra nekiugrottunk a kapcsolatnak, 1 évre rá összeköltöztünk, rá fél évre esküvő. Após házában lakunk, most lesz az 5. házassági évfordulónk, két pici gyerekünk van.
2014. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
mi a szarért kellett lepontozni a válaszomat? :D nyomorultak..
2014. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

19 éves voltam én, a férjem 29.

Konkrétan interneten kezdtünk beszélgetni, utána személyesen is találkozgattunk.


10 hónap után költöztünk össze.


3 év után házasodtunk.


Gyerek még nincs, jövőre már szeretnénk :)


24N

2014. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

19 évesen ismertem meg, de inkább cak tudtam ki ő ( évfolyamtárs az egyetemen)

21 éves koromban lettünk egy pár

5 év után házasodtunk össze( évfordulón)

1,5 éve voltunk egy pár, amikor "rendesen" összeköltöztünk


Még nincs, 1 éve vagyunk házasok, még 1 évet várunk.

2 gyereket szeretnénk

2014. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ui a férjem fél évvel idősebb nalam éppen
2014. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!