Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hány évesen és hol ismertét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen és hol ismertétek meg a férjeteket/feleségeteket?

Figyelt kérdés

Hány év után házasodtatok össze?

Mikor költöztetek be az első közös otthonotokba?

Hány éve voltatok házasok,mikor gyereket vállaltatok?

Hány gyereketek van most?


Minden érdekel.:-)


2014. dec. 18. 09:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Interneten, egy társkeresőn ismertem meg, 24 évesen. A férjem 2 hónappal az után töltötte a 21-et, hogy megismerkedtünk.


-1,5 év után házasodtunk össze.

-Fél évvel az esküvő előtt költözött hozzám. Nem szándékozunk elköltözni innen. Most már ez a közös otthonunk.

-Még a házasságunk első évében kiderült, hogy nem lehet gyerekünk. Szóval nincs gyerek 3 év házasság után sem, és már nem is lesz.

2014. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit későn sikerült.... együtt éltem valakivel 23 éves koromtól fogva, de eltelt több mint 10 év és nem alakult a kapcsolat, se házasság, se semmi,elhidegültünk,vége lett.

Immár egyedülállóként a barátaimmal jártam ide-oda, egy hétvégén éppen egy buliba tévedtünk be egy szórakozóhelyen. Egyszer csak odajött hozzám egy férfi, meghívott egy italra - elfogadtam.

Beszélgetni kezdtünk, kiderült: a szomszéd lépcsőházban él, a szakmánk is hasonló és az érdeklődési körünk is. A beszélgetésnek lett folytatása, egymásba szerettünk... a kérdéseidre a válaszok tehát:

-33 évesen ismertem meg egy szórakozóhelyen, ő akkor 31 volt (én vagyok a nő)

- 11 hónap után költöztünk össze a közös otthonunkba, addig hol nálam, hol nála voltunk. A két kis lakásból lett egy nagy azóta.

- Nem házasodtunk össze, nem is tervezzük

- gyereket szerettünk volna, de sajnos nem lehet, eü. problémák miatt.

39/N

2014. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

17 éves voltam, a férjem pedig 21.

18 éves voltam, mikor összeköltöztünk.

Kapcsolatunk 8. évében született a fiunk.

10. évfordulón házasodtunk.

Most 13 év után költöztünk vidékre, kertes házba.

1 szem fiunk van, lassan 6 éves.

2014. dec. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

1: Ti hány évesen és hol ismertétek meg a férjeteket/feleségeteket? : én 16,5 voltam, ő 20. Moziba mentem az akkori pasimmal, és ott összefutottunk két haverjával, a film után beültünk sörözni-beszélgetni. Első pillanattól működött köztünk az összhang, hamarosan rájöttem, hogy nekem ő kell, szakítottam a barátommal és így összejöhettünk végre.

2. Hány év után házasodtatok össze? : a megismerkedésünk 5. évfordulóján volt az eljegyzés, és egy év múlva az esküvő. Idén volt a 10 éves házassági évfordulónk :)

Mikor költöztetek be az első közös otthonotokba? : három éve jártunk, amikor hozzájuk költöztem, de az első közös otthonba csak az esküvő évében költöztünk be.

Hány éve voltatok házasok,mikor gyereket vállaltatok? : 4 éve voltunk házasok

Hány gyereketek van most? Kettő, a lányunk 6,5 éves, a fiunk 5.

2014. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
19N 20F, baratokon keresztül, 7 ev utan hazasodtunk, ekkor mar 3,5 eve laktunk együtt, de ebböl az elsö 1 evben voltak berlötarsak. Gyerek meg nincs, jövöre tervezzük.
2014. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
28%

En 25 voltam, mar akkor elvaltam egyszer, mar volt egy 2 eves kislanyom, o 23 eves volt.

Egy sörözőben (ahova munka utan ultem be mindig) joban lettem az egyik pultos lannyal. Es az o haverja a mostani ferjem. Nem az volt a cel, hogy osszejojjunk, en nem is akartam kapcsolatot.

1,5 eve voltunk egyutt amikor hazasodtunk.

En mar 2 het utan hozzakoltoztem, most januarban koltozunk csaladi hazba.

Baba 1 ev utan jott tervezve. Most 5 honapos a kozos pici.

Osszesen 2 gyerek van, a 4 eves lanyom es a kozos pici. De rajta vagyunk a harmadikon :)

27/N

2014. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
3 évesen egy táborban és 13 éves korunk óta vagyunk együtt
2014. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
26%

Én 32 f, párom 36 f


-Hány év után házasodtatok össze?

Soha nem házasodunk mwg :-)

Mikor költöztetek be az első közös otthonotokba?

Egy év után

-Hány éve voltatok házasok,mikor gyereket vállaltatok?

-Hány gyereketek van most?

Ha majd kertes házunk lesz, négy kutyát szeretnénk :-)

2014. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Mari53 válasza:
35%

Ismerkedés: én 19 férjem 22

házasság: én 20 férjem 23 (ennek már 42 éve)

összeköltözés: házasság után

gyerek: az első 3 évi házasság után és rá 9 évre még egy gyermek

2015. márc. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!