Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hány évesen és hol ismertét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen és hol ismertétek meg a férjeteket/feleségeteket?

Figyelt kérdés

Hány év után házasodtatok össze?

Mikor költöztetek be az első közös otthonotokba?

Hány éve voltatok házasok,mikor gyereket vállaltatok?

Hány gyereketek van most?


Minden érdekel.:-)


2014. dec. 18. 09:43
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
57%
16 éves voltam mikor megismerkedtünk, és össze is jöttünk. Ö is 16 volt. 18 évesen összeköltöztünk albérletbe, 21 évesen megszületett a kisfiunk, 22 évesen kimentünk külföldre, hazajöttünk 23 évesen, megépitettük a saját házunkat, ( hál Istennek hitelmentesen,) most 24 évesek vagyunk, és 3 éves a kisfiunk. A közeljövöben nem tervezünk még egy gyerköcöt, kb. fél éve mentem vissza melozni, kicsit össze akarjuk szedni magunkat, a ház épitése elvitte az összes pénzünket...
2014. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
57%

22 évesek voltunk egy egyetemi buliban ismerkedtünk meg.


2 hónap után költöztünk össze, igaz csak egy kétszemélyes kollégiumi szobába, utána albérlet, majd beköltöztünk az én garzonomba egyetem után, azt nyáron leadtuk és novemberben vettünk egy nagyobb lakást, azt újítjuk most.


Még nincs gyerekünk, 2,5 volt az esküvőnk, 17 hónapja próbálkozunk babával, talán pont ebben a hónapban jött össze. (cirka egy év után kezdtünk próbálkozni)


27 éves pár

2014. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
65%

Én 18, ő 20 volt, amikor megismerkedtünk, csoporttársak voltunk az egyetemen :) Viszonylag hamar, 4 hónap után költöztünk össze közös albérletbe. Kicsit több, mint 3 év után házasodtunk össze 2013-ban. Most lesz kész januárban a közös házunk, szóval hamarosan költözünk az albérletből :) Gyerekünk még nincs, csak nagyon szeretnénk (sajnos egészségügyi problémák miatt nem vagyunk olyan könnyű helyzetben).


23/N

2014. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
57%

17 évesen, az interneten (igazából a testvérem "szedte össze" :P)

Kb. 5 év ismeretség után

Ő mindig is ott lakott, én 3 év ismeretség után költöztem hozzá

10 hónapos házason

1

2014. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
57%
Én 18 voltam, ő 26. Egy helyen dolgoztunk. Én ugye diákmunkán, ő meg persze rendesen. Fél év után költöztünk össze. Még nem házasodtunk össze, 10 hónapos a kislányunk.
2014. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
80%

19 voltam, amikor megismertem a Feleségemet. Az egyik haveromnál voltam, akinek otthon volt a húga és annak a legjobb barátnője (aki végül a Feleségem lett).


4 és fél év után házasodtunk össze.


Az első közös otthonba a megismerkedésünk után 2 évvel költöztünk.


Még nem voltunk 1 egész éve házasok, amikor megszületett a fiunk.


Most 2 gyerekünk van, a 3.-on dolgozunk.

2014. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
78%

Én 16éves voltam, ő pedig 19.

Leendő munkahelyünkön ismerkedtünk meg. Én még tanuló voltam, ő már végzett a tanulmányaival.

3 évet jártunk együtt. Házasság előtt nem volt összeköltözés, 19 és 22 évesek voltunk amikor összeházasodtunk. Ennek már lassan 24 éve.

Az első gyermekemet 21 évesen, a másodikat 24 évesen szültem.

Házasságkötésünk után 1 évre költöztünk saját családi házunkba.

2 felnőtt gyermekünk van.

2014. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
70%

Huha valakinek nagyon nem tetszenek a válaszok:)


Írd már meg, hogy erre a kérdésre a válaszokon kívül, amik szerinted nem hasznosak mi lenne a hasznos válasz.


Engem tényleg érdekelne.


Vagy csak irigykedsz a boldog emberekre?

2014. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
59%
Én 16, a férjem 19 éves volt amikor megismerkedtünk (10 éve) közös ismerősök révén. 7 éve költöztünk össze. 3 éve vagyunk házasok és meg abban az évben megszületett az első kisfiunk. A második 1,5 évre rá. Később (5-6 év múlva) szeretnénk meg egy babát.
2014. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
56%

Én 20 voltam, ő 19.

Egyetemen

6 év után házasodtunk össze.

Az esküvő után kezdtünk el építkezni, és másfél évvel később beköltöztünk.

Nem akarunk gyekeret.

2014. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!