Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzéketlen férjjelölttel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen férjjelölttel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A vőlegényemből még az empátia árnyéka is hiányzik. Ez persze csak azután derült ki, hogy összeköltöztünk, egy éve már lassan.

Van több egészségügyi gondom, szív és veseproblémák többek között. Már megszoktam, hogy ha épp rosszul vagyok, magamnak kell oldani a helyzetet, őt a legkevésbé sem érdekli, ha panaszkodok, legfeljebb még jól le is teremt. Ezt már úgy megszoktam, ne legyek nyávogós, mert zavarja.

Most azonban kiderült, hogy neki is vannak gondjai, azóta kibírhatatlan. Nem súlyos dolgok, csak helytelen fejtartás miatt fáj a feje és gyógytornára kéne járnia. Már a város összes orvosát bejárta azzal, hogy ugye nem fog meghalni. Éjjelente nem hagy aludni, ébren kell maradnom mellette, vagy hisztis. Tegnap éjjel nem mert elaludni, ezért egész éjjel lökdösött és rugdosott, hogy én hogy alhatok, amikor ő nem tud. Meg ma reggel szúrt a szíve (szívidegproblémák, nekem is van), és azonnal körbetelefonálta a rokonságot meg az orvosokat, és egy stressz, hogy csak holnap reggelre kapott időpontot.

Még ezzel sem lenne gond, ha mindez mellé nem viselkedne úgy, mint egy mini diktátor, és nem kéne még egy pohár vizet is elé tenni.


21N, 28F


Mit csináljak vele?


2014. dec. 18. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy idióta.....hagyd el, vagy tűrd
2014. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, te még olyan korban vagy sajnos, amikor nagyon fiatal vagy a házassághoz, már csak azért is, mert egyelőre nincs honnan ismerd többek közt a gerinctelen embereket. A te helyzetedet támassza alá pont a kérdésed alatti kérdés is, olvasd el. Sajnos azt tapasztaltam, hogy mostanában a 27 év feletti srácok-férfiak csupán csak gyereknemzés miatt vannak együtt egyelőre egy nővel, nem pedig szeretetből.

Ha valaki téged őszintén szereted, akkor legalább az INGYENES törődést és empátiát megadja neked, mert pedig csinálja a balf.szt. Szexpartnert pedig bárhol, bármikor talál. Benned csupán a naív nőt látja, akitől csak a gyerek kell majd, a társasága és a családi élet semmiképpen sem.

A későbbi lehetséges szenvedéseid miatt írom: Kérdező, megkérlek szépen: próbálj vele szakítani mihamarabb és önmagaddal foglalkozni (pl. eljárni rendszeres kezelésekre, wellness-ekre is), sportolni, annak érdekében, hogy egy komoly, Téged Őszintén Megbecsülő, Hozzád Ragaszkodó férfi találjon rád.

Minden nőtársamnak üzenem: akkor tartsatok ki egy férfi mellett, amikor annak Valóban Szüksége van a Társaságotokra, a Közelségetekre, s nem csak szexre, vagy a pénzetekre, ingatlanotokra.

2014. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez most komoly kerdes? Ezek utan hogy tudod meg a volegenyednek nevezni? Meg ossze sem hazasodtatok, de mar kibirhatatlannak nevezed.
2014. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Miért vagy még együtt egy önző, egoista hipochonderrel? Ha ekkora a szerelem, akkor maradj vele, bár szerintem nem tetted volna fel a kérdést...

Még nagyon fiatal vagy, simán találhatsz egy olyan férfit, aki ápol, ha te rosszul vagy, és nem kell éjszakáznod mellette ok nélkül.

Most komolyan, mi lesz, ha gyereketek lesz?

2014. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kései Sirató ***** válasza:
96%
HA ezek ztán vele maradsz, akkor keress egy pszichiátert, mert , mert beteg vagy. Szedjél gyógyszereket és rájössz, hogy nem egy rabszolga vagy, vannak értékeid és szerethető vagy. Szóval jó neked egy diktátor, vagy boldog akarsz lenni? Ha az utóbbi, akkor gyorsan hagyd el!
2014. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Janka néni ***** válasza:
95%

Érzéketlen férjjelölttel mit lehet tenni?


OTT KELL HAGYNI!

2014. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem sikerül megbeszélni, akkor lépni kell. Bár én eddig sem tűrtem volna.
2014. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Agglegényt csinálni belőle.
2014. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez nem egy kamukérdés, akkor mást nem tudsz tenni, mint otthagyod. Nem is tudom hogyan írhattad, hogy férjjelölt? Ha hozzámész még rosszabb lesz.
2014. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

"Érzéketlen férjjelölttel mit lehet tenni?"


Kicserélni egy normálisra!

2014. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!