Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki az alapján választották...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki az alapján választották házastársukat, hogy OLYAN TESTE VAN, azok miért panaszkodnak utána?

Figyelt kérdés
Elmondják, leírják, eddig mindenkit megcsalt, buta, bunkó. Erőszakos. De most meg vannak lepődve. Mégis mit vártak?

2014. dec. 19. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem a teste alapjan választják hanem azért mert beleszeretnek és egy vonzó külső bejön az embereknek.
2014. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

Az én párom nem panaszkodik, mert nekem a belső tulajdonságaim is csodálatosak.

Bár ez nem volt mindig így, régebben kicsit beképzelt voltam, de ma már tökéletes vagyok.

2014. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi? Csak én nem értem a kérdést?
2014. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kénytelen vagyok ellent mondani. Mert saját bevallásuk szerint igenis a testi tulajdonságok alapján döntöttek.


"eddig mindenkit megcsalt, buta, bunkó. Erőszakos."


Ezek a döntéskor nemhogy másodlagos, de szinte szóra sem érdemes személyiségjegyek voltak.

De akkor most miért pont ezek miatt gondolkodnak a váláson?

2014. dec. 19. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Én annak ellenére, hogy tudom, hogy akit szeretek nem néz ki jól, látom rajta pl h mi aránytalan a testén,mégis egyszerűen szexuálisan vonz és jóképűnek látom. Képzelj el egy magas görcs fazont,aki rohadt vékony,mégcsak a fogsora sem szép,de szép a szeme,kopaszodik is stb.

Amikor megismertem még nem kopaszodott amúgy.Mégcsak a személyisége és a viselkedése sem vonzó.Szóval erre varrjunk gombot :)


Szóval igen,én a külsejébe szerettem bele,mert számomra ő mégis vonzó. Egy olyan férfival volt eddig kapcsolatom,aki külsőre tökéletes volt,de sajnos vele nem sokáig tartott a kapcs.

2014. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
10% test 90% lelek...eloszor azt nezik az emberek hogy hogy nez ki,, aztan a szemelyisege........... a test nem sokat szamit.. valtozik,oregszik,megrancosodik........
2014. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Hajj de rettenetesen unom az ilyen jellegű kérdéseket.

Ezeket mind te teszed fel?

Aki csak a teste alapján választ magának párt, az meg is érdemli. Nem tudom az én környezetemben ettől felelősségteljesebb emberek vannak, nem a testük alapján választanak maguknak párt, hanem az alapján, hogy milyen ember. Nem mondom, lehetséges akkor is, hogy később derülnek ki róla negatívumok.

2014. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nyertél 7-es. Nekem ez a második kérdésem. Az első teljesen más jellegű volt. De megkérdezhetem ha unod akkor minek fárasztod magad?
2014. dec. 19. 13:37
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

2 mondat elolvasása nem volt fáradtság. A véleményemet meg leírom, még ha nem tetszik neked akkor is.

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért kell ilyen általánosító jellegű, semmi kérdéseket kiírni?

Mivel konkrét választ úgysem kapsz rájuk. Teljesen felesleges.

2014. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért kell ilyen általánosító jellegű, semmi kommenteket kiírni?

Teljesen felesleges.

2014. dec. 19. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!