Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most kinek van igaza, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kinek van igaza, nekem vagy a férjemnek?

Figyelt kérdés
a lényeg az, hogy összekaptunk férjemmel nem is kicsit... sajnos ő mindig is olyan volt hogy mindenbe rögtzön beleugrott anélkül hogy átgondolta volna... most van egy háza nagyon olcsón.. szinte telek árban.. lerobbant de azt mondja majd felujítjuk és kiadjuk albérletnek.. nekünk van egy házunk (örökség), mind a ketten dolgozunk de egyik hónapról a másikra élünk, nincs félretett pénzünk. van két hitelünk (kb 60ezer ft havonta), ez még a párom régi dolga.. de fizetjük.. spórolni nem igen tudunk. és így akar venni egy másik házat, ahol havonta kb 20ezer ft-ot fizetnénk (ügyvéd előtt mindent leírva). hogy fogjuk kfizetni? a mi házunk is olyan hogy újításra szorul. a gyereket tervezzük, így sincs semmire sem idő és pénz.. de ő még házat akar venni (úgymond kamat mentes hitelre). holott van más kiadásunk is.ráadásul azt mondta hogyha kitudja egyszer adni albérletnek akkor még a füvet is levágáná ott minden hétvégén.. mi lesz ő így? a tulaj nyríja a füvet? nem értem őt... megzavardott.. vagy én vagyok túl szigorú? és ez jó ötlet?
2014. dec. 20. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ezen kár idegeskedni, önerő nélkül szóba sem áll vele egy bank sem, pláne nem "kamatmentes hitelre"...
2014. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Valószinű a tulajtól venné, havi részletekben. Nővérem is így vett lakást....
2014. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt mondom, ne izgulj. Nem lesz ebből semmi. A lerobbant házat nagyon drágán lehetne felújítani. Nem frekventált helyen pedig az albérletbe adás szinte lehetetlen.
2014. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ugye nem akarsz ettől az embertől gyereket mostanában?
2014. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
4 es valaszolo, nem akar gyereket addig senki sem mig neked kedves 4. Valaszolo nem sikerul teherbe esni!!
2014. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Én Neked adok igazat, Kérdező. Tököm se venne fel hitelt egy másik mellé még akkor is, ha kamatmentes (én szüleim is így vettek kiskertet a tulajtól mielőtt belekötne valaki).

DE gyereket se vállalnék, ha még ketten is alig lehet kijönni a fizuból!!!!

2014. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a leírásban csak a gyerektervezésben van a hiba semmi másban!
2014. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most akkor van egy örökölt házatok (tiéd vagy övé?), van egy lerobbant háza, és akar venni egy harmadikat? Vagy a lerobbant házat akarja most megvenni?


Mindenesetre nekem onnantól magas, hogy minek egynél több ház. Évekig újítgatni, rákölteni milliókat, hogy aztán olcsón kiadjátok... nem lesz ez jó befektetés. Ebből nem fog meggazdagodni, ha ezt várja. Inkább fizessétek ki a két hitelt, csináljátok meg a saját házatokat, aztán ha minden egyenesben van, jöhet a gyerek, és ennyi. Tehát egyértelműen neked van igazad, remélem sikerül meggyőzni erről a férjedet is, mielőtt totális anyagi csődbe visz titeket.

2014. dec. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!