Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerek szempontjából szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek szempontjából szerintetek mi a legjobb? Ha a szülők házasok vagy az is ideális, hogy csak együtt élnek?

Figyelt kérdés

Akik terhesen mentek férjhez, nem volt bennetek az, hogy "csak" a gyerek miatt vett el?


Mert valahogy nekem ez egy picit fura, ezért nálunk úgy volt, hogy esküvő és majd később baba.

Csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok ez hogy volt.:)


2014. okt. 7. 14:52
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem lett volna olyan érzésem, mégis a férjem szeretett volna előbb elvenni, aztán gyereket vállalni.


Igazából a gyerek szempontjából tök mindegy valaki házas-e vagy sem..ezek inkább elvek kérdése...

2014. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
87%
Az a fő, hogy a szülők szeressék egymást és a gyereket s tisztességesen neveljék fel. A hivatalos összetartozás csak hab a tortán, ha pedig nincs meg a jó családi élet, sokat ér vele szegény gyerek.
2014. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
78%
mi alapból úgy tervezzük, hogy előbb lesz baba, aztán házasság. 10 éves korom óta tervezem az esküvőmet, aztán mikor tiniként összejöttünk a párommal, megbeszéltük a részleteket is :D előreláthatólag még jó ideig nem lesz rá pénzünk. nem hiszem, hogy a leendő gyerekünk bármi kárát is látná.
2014. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen a rendezett családi körülmények, én a házasságra szavazok.
2014. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek ment a zöld kezecske.:) várok még további véleményeket.:)
2014. okt. 7. 15:00
 6/57 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem mint azt ahogy már egy másik válaszoló is írta a harmonikus együttlét a lényeg.


Én a saját életemet nézve házasság párti voltam, nekem fontos volt, hogy előbb esküvő, utána gyerek. Több, mint két éve vagyunk házasok, és már nagyon szeretnénk gyereket. Talán ez a hónap végre sikeres lesz. Viszont épp ezért, hogy mi próbálkozunk, de egyelőre nem jön a baba, így már nem értek mindenben egyet magammal. A házasság számomra nagyon jó dolog, imádok házas lenni, de mindent odaadnék ha végre lehetne egy gyerekem.

2014. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
29%

A gyerek szempontjából is az a legjobb, ha a szülők házasok.

Jogilag is tiszta, rendezett a helyzet. A feleség egyenlő jogú társa a férjének, és az esetleges válás sem egyszerű.

Az élettárs csak egy szerető, akit könnyen el lehet hagyni. Még akkor is igaz, ha élettársnak nevezik.

A házasságkötéshez NEM kell pénz, sem lakodalom.

Ezt csak sok nő hiteti el magával, ha a "párja" nem akarja feleségül venni.

Vannak országok, ahol egyáltalán nem ismerik el az élettársi viszonyt. Ott az élettársnak semmilyen joga nincsd. Ha baleset éri a társat, nem értesítik erről, a kórházban sem adnak semmilyen felvilágosítást stb.

Kár, hogy nálunk nem így működnek a dolgok.

2014. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
0%

6-os! Azt írod, szeretsz házas lenni. Ha ez igaz, akkor, ha a házasság előtt sem estél volna teherbe, akkor nem is mentél volna feleségül a férjedhez?

Ha szereted a férjed, akkor ez a kettő hogyan függ össze?

2014. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem fontos a házasság. De nem a gyerek miatt, a kereteket szeretem. A gyereknek az a fontos,hogy a szülei szeressék egymást, őt ez nem érdekli, hogy hivatalosan mi a forma. Én három hónapos terhes voltam az esküvőn, amit egy éve már szerveztünk. Nem volt olyan érzésem, hogy azért vett el :) Régóta küzdöttünk a babáért, örültünk,hogy sikerült, az időzítés tök mindegy volt. Mások meg azt gondolnak, amit akarnak, teljesen hidegen hagy.
2014. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
63%
En elobb hazasodtam, kesobb jottek a gyerekek, megis balhe es valas volt a vege. Kozben van olyan ismeros, ahol bekeben elnek papir nelkul a gyerekkel. Az enyemek mit nyertek azzal, hogy hazassagban szulettek? Semmit. A szulok kozotti szeretetteljes kapcsolat szamit, nem a papir.
2014. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!