Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ti természetesnek érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti természetesnek érzitek, ha az életeteket nagyrészt a férfi finanszírozza?

Figyelt kérdés
Annyiszor látom magam körül,hogy minimális jövedelemmel rendelkező vagy munkanélküli nők a világ legtermészetesebb módján várják el a jó keresetű párjuktól, hogy elhalmozza őket mindennel. Ti ezt normálisnak tartjátok? Az oké, hogy ilyenkor nyilván a férfi fizeti nagyrészt a muszáj költségeket, hiszen a nőnek nincs annyi. De hogy valaki, aki önállóan legfeljebb vegetálni tudna, hetente ruhát vásároltasson magának, és drága nyaralásokat tervezgessen...

2014. dec. 25. 23:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Gyűlölök eltartott lenni, de a suli miatt nem tudnék teljes állásban dolgozni és eltartani magam. Ez van. Minimálisra vettem a költségeim, csak kaja, számlák, és telefon.
2014. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:
Az más, amikor ő fizeti a szükséges dolgokat, mert neked (még) nincs kereseted. Én azt érzem neccesnek, amikor valaki természetesnek tartja, hogy a másik keresetéből igencsak nagy lábon éljen.
2014. dec. 25. 23:56
 3/81 A kérdező kommentje:
Mellesleg normális esetben amíg az ember tanul, addig a szülei tartják el, nem a pasija. Nekem is volt diákként barátom, de meg sem fordult a szüleim fejében, hogy akkor attól kezdve ne ők fizessék az albérletben a részemet, vagy ne adjanak kajára pénzt.
2014. dec. 25. 23:59
 4/81 anonim ***** válasza:
57%

a "normális" szubjektív


volt olyan barátom, aki az életét is nekem adta volna, és olyan is volt, aki 1 Ft-ot is sajnált tőlem.


(amúgy a "nagy lábon élésre" válaszolva: azt én is észrevettem, hogy kitartott nők nemigen néznek sem akciókat, sem árakat...azt én sem értem)

2014. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim válasza:
58%

Ugy latod normalisnak, hogy a jolkereso ferj menjen egyedul nyaralni Hawaiira a no pedig szinten egyedul maradjon otthon es napozzon a teraszon? Hogy eljen egyutt ket ember hogy senki ne szolja meg, mert gondolom az a valtozat sem tetszene neked.

Igenis meghatarozza az eletszinvonalat, hogy kivel kotsz hazassagot. Joban, roszban.

2014. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenkinek vannak olyan jó szülei, kedves kérdező. 1-es voltam
2014. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék közösnek tekinteni olyan jövedelmet, amihez én nem, vagy minimális mértékben járulok csak hozzá. Képtelen lennék sajátomként költögetni. Sokszor ufónak érzem magam emiatt, amikor látom, hogy más nők meg lazán szórják a párjuk pénzét. Ráadásul olyanok, akik soha életükben semmit nem engedhettek meg maguknak egyedül.
2014. dec. 26. 00:09
 8/81 anonim ***** válasza:
53%
Nekem kellemetlen Mindig ha valamit a szerelmem akar fizetni, még ha csak egy ebéd is az. Nem tudnam elképzelni hogy barki is eltartson.
2014. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
46%

ki tudja, egyes férfiaknak a nő lehet státuszkérdés is


ismerek olyat, aki full kategóriás autóval jár minimálbéres 4 órás munkába



az tényleg milyen lehet az igazgatónak, hoy a takararítónője kocsia jobb az övénél? :D

2014. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:

#5

Pont ezért csak olyan párt tudnék elképzelni, aki hasonlóan keres, mint én. Szép és romantikus álom találni egy gazdag herceget, de nekem nem működne. Nem érezném jól magam egy olyan kapcsolatban, ahol nem egyenlően járulunk hozzá a dolgokhoz. És mondom, nem arról beszélek, amikor átmenetileg a pár egyik vagy másik tagja jobban/rosszabbul keres.

2014. dec. 26. 00:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!