Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, nálatok belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, nálatok belefér az, ha a férjetek megfogja egy másik nő kezét, derekát? Betudnátok pusztán "udvariasságnak", kedvességnek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 16:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
Írd le a konkrét szituációt, anélkül nem lehet értelmes választ adni, csak azt, hogy túlreagálod.
2014. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%

Normális házasságban nem kellene,hogy beleférjen.Velem a férfiak nem is tudnák ezt megtenni, mert olyan a viselkedésem,hogy eszükbe sem jutna.

Viszont a férjemnek vannak ilyen dolgai,ugy érzem tiszteletlen és neveletlen a feleségével szemben.

2014. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
61%
11-es, pacsi! :)
2014. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ha ez egy egyszerű szituációban történik és nem elfogadható okkal. Én sem fogom más férfiak kezét és azt sem engedem hogy a derekamat ölelgessék. Szerencsére a férjem is ilyen távolságtartó. Testközelség a családtagokkal kell, a többiekkel indokolatlan.
2014. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
64%
Gyanús.
2014. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok feleség, de véleményem van. Ez szituációtól függ.


Csak, hogy értsd. Ha a kéz vagy derék meg fogása annyiban kimerült, hogy egy nőt elkísért a táncparkettre vagy az asztalig, akkor teljesen ok. Ha találkoztak és megölelték egymást szintén ok. Nekem is van olyan fiú ismerősöm, aki meg szokott ölelni, esetleg a derekamnál fogva felkap, de ez csak amolyan baráti köszönés.


Ha csak random kéz a kézben sétálgattak vagy úgy sétáltak, hogy a másik nő derekát fogta, akkor nem viselném el.


Az se mindegy, hogy kézösszekulcsolós kéz megfogásról vagy ilyen segíthetek a hölgynek? típusúról van szó.

2014. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
22%
Nálam nem férne bele. Engem sem fogdos egy férfi sem rajta kívül..nem is engedném. Akkor alap, hogy ő se fogdos más nőket.
2014. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
85%
Én már fogtam másik nő kezét, derekát. Tehát nem a feleségemét. De a feleségem azt állítja, hogy ő a lányom. Nem tudom....................
2014. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%

Olyan esetben is elfogadható, ha régebbi barátról van szó, akit esetleg valami tragédia ért. Ha éppen vigasztalja, vagy hasonlók. Esetleg olyan kézfogást is el tudok képzelni, amivel nyomatékosítja a másik az egyetértését.(Nem a hagyományos férfiak közöttire gondolok.) Ha az illető rokon, akkor teljesen természetes.

Ha ilyen bulis taperolásról van szó , akkor lennék kiakadva, ha mellette engem levegőnek nézne és nem lenne semmi magyarázat a túlzott kedvességre, esetleg ha tudnám, túl sok időt tölt az adott személlyel munkán kívül is, bár akkor sem rendeznék jelenetet.(Azért utána megbeszélném, az biztos) Szerintem az egész helyzet a bizalmon múlik, személy szerint ilyenen nem kapnám fel a vizet, csak szólnék neki, hogy vegyen vissza, mert hülyén érzem így magam. Köztetek is biztosan megvannak az íratlan szabályok, arról, mi fér bele és mi nem. Amennyiben ezt átlépte, beszéld meg vele.Másrészről, ha iszik valaki, előfordulhat, hogy kicsit barátságosabb a kelleténél...

Ha bízhatsz benne és köztetek minden oké, tudod, hogy jobb vagy mint a másik, akkor nem hinném, hogy probléma lenne belőle.

2014. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%
A kérdezõ nem hajlandó elmondani,hogy mi történt.
2014. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!