Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a házasság után az emberek általában lerobbannak, míg élettársi kapcsolatok esetén még többnyire az a jellemző, hogy megőrzik az alakjukat? Akkoris, ha van már gyerekük? Elég furcsa.

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Csak tudod, ha valaki 50 kilóról nő meg 80-ra, az elég szembeötlő:-)
2014. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Milyen magas? 150 centi?
2014. dec. 27. 13:46
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül igaz. Van aki az élettársi kapcsolatban is elhanyagolja magát. A pasik általában ha van mellettük egy nő könnyebben engedik el magukat. A nőkre is igaz ám nagy többségük a gyermekvállalás után vagy alatt hízik meg.
2014. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ezért írtam azt, hogy "általában" és "többnyire".
2014. dec. 27. 13:50
 15/22 anonim válasza:
53%

Ez egy marhaság!

Viszont jól mondják előttem, 80 kg nagyon sok egy nőnek,kivéve ha 190 cm.

2014. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

Eleg baj az ha valakinek a 80 kilo pehelysuly! :(

Pont emiatt nem figyelek mar oda az alakomra, minek, ha mindegy? :(

2014. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
80 kilo elmegy. 100 kilo sok. Persze attól függ, hogy mekkora a testmagasság. Alacsony nőknél a 80kilo sok.
2014. dec. 27. 16:42
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

Honnan tudod, mi áll a háttérben?


Én egy éve voltam együtt a mára férjemmel, amikor 2 hónap alatt felugrott rám 15 kiló, mivel a (pont a kapcsolatom miatt elkezdett) fogamzásgátló totálisan szétcseszte a hormonháztartásomat. Évekbe telt, míg helyrejöttem orvosi kezelésekkel, mindezt úgy, hogy hosszú évek óta napi szinten futni járok. Hidd el, páromnak is volt olyan haverja, akitől megkapta, hogy a nője egyből elhagyta magát, ahogy őt megfogta.


Te ügyelj arra, hogy igényes maradj párkapcsolatban is, más meg azt csinál, amit akar.

2014. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Értem tehát az esetedben más a hibás, nem te. Oké. :)
2014. dec. 27. 16:56
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
Csak azért írtam le, mert sajnos sok nőnek vannak ilyen problémái. Éppen ezért nem hiszem, hogy ítélkezned kellene. Veled is történhet hasonló, és bizony akkor zokon fog esni, ha valaki megmondja, hogy lerobbantál.:) Empátia 0, de úgy látom, ironizálni tudsz... Ennyi örömöd van az életben, hogy mások párkapcsolatbeli állapotváltozásait figyeled? :D
2014. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!