Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Éreztetek már olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyan hogy a párotok szinte rátoktepelszik?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, még pár éve élek a párommal.

Éreztetek már olyat, hogy a másik folyton csak rajtatok függ?

Hazajövök délután, és úgy érzem nem tudok magammal törődni. Ha leülök olvasni, azonnal odajön hogy így nem tudunk együtt lenni. Ha elmegyek fürödni, akkor is jön hogy fürödjünk együtt.

Tudom hogy ez szép dolog is lehet, de egy idő után fárasztó, mert szerintem egy embernek önmagára is kell időt szánni. Hogy önmagunkat megismerjük stb...



2014. dec. 27. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mindenhol előfordulhat. Meg kell beszélni. Nem akkora probléma, amit ne tudnátok orvosolni.
2014. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos, rajtad van még?
2014. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltsetek időnként pár napot külön, az segít.
2014. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos nálam is ez van pedig nem élünk együtt, eljutottunk odáig is hogy üvöltött velem, hogy menzesz alatt nem szeretnék együtt fürdeni vele.... Megbeszélés csak keveset segít szerintem mert sokszor próbáltam, nem működik pedig nem hagyom magam De ettől függetlenül próbáljátok meg megbeszélni. :)
2015. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!