Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Mikor (hány évesen)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor (hány évesen) éreztétek úgy, hogy most már szeretnétek megállapodni egyetlen nő mellett, szeretnétek gyereket családot? Mikor kezdett el ez a dolog titeket foglalkoztatni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 14:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
24 évesen hoztam meg ezt a döntést.
2014. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A férjem 22 évesen érezte ezt. Akkor ismert meg engem. Azóta szeretne gyereket is.
2014. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez nem feltétlenül kortól függ. Sokkal inkább attól, hogy mikor talál rá az ember arra a társra, akiről úgy érzi a számára a legmegfelelőbb ember, akivel el tudná képzelni az életét, akitől gyerekeket szeretne. Persze a vágy érlelődhet akkor is, ha nincs meg még az a társ, de ez is egyéni, hogy kinél hány éves korban jön el. Vannak akiknél már egészen fiatalon, vannak akiknél később, és vannak akiknél soha. Meg persze vannak, akiknek sosem szabadott volna ilyen döntést hozniuk, mert nincs bennük elég felelősségérzet hozzá.
2014. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
18 évesen már ismertem a feleségem, kb. 2 év múlva elkezdett foglalkoztatni a családalapítás is. 2011 ben (24 évesen) megházasodtunk (ekkorra tudtok előteremteni a rávalót) aztán '12-ben született a fiam, idén a lányom. :)
2014. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

25 éves volt a férjem, amikor megismerkedtünk. Előttem volt egy komoly kapcsolata, ha rajta múlik, házasság és gyerek lesz belőle.


A bátyáim 23, 21 és 20 évesek, egyiküknél sincs tervben a gyerek, pedig ketten komoly kapcsolatban élnek.

2014. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as, rátapintottál a lényegre, engem pont ez a vágy dolog érdekel, hogy mikor kezdték/kezdtétek el érezni,hogy már jó lenne. Persze tudom,ez mindenkinél más.


De a napokban feljött ez a téma, női ismerőseimmel, és ott mindenkit már fiatalon foglalkoztatott a dolog.

Én pl emlékszem ovis koromban farsangkor menyasszonynak öltöztem.:D


Kíváncsi vagyok, a férfiak oldalára is.

2014. dec. 21. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én 30 évesen éreztem úgy, hogy ideje lenne. Az meg már más kérdés, hogy a megfelelő társat nem találtam meg a mai napig sem. Persze így negyvenen túl már sok remény nincs is erre.
2014. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

7. Dehogy nincs! :)

Sőt, ti férfiak abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy gyerekvállalás szempontjából még az időből sem, vagy sokkal később futtok ki. Igaz, hogy 40 felett már nagyobb eséllyel lehet elvált, gyerekes párt találni, de vannak akiknek ez nem probléma. Vagy ha mondjuk 10 évvel fiatalabb nálad, az sem szerintem.

2014. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Hm! Én 16 évesen éreztem ezt először. Aztán 17 évesen - hosszú pedálozás után sikerült is elcsavarnom a leányzó fejét. Vagy ő az enyémet. Most is együtt élünk. Ennek már 20 röpke éve. 5 éves a kisfiunk.
2014. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Én sose éreztem azt, hogy mindig más nővel kell lennem. Nem is voltam mással. 1 nőt szerettem volna mindig is, akit szeretek, aki szeret, aki megbízható, aki a lelki társam, aki mellett megállapodhatok. Őt 20 éves korom vége felé, már majdnem 21 voltam, amikor meg is találtam és 22 éves voltam amikor feleségül vettem.


Gyereket is szerettünk volna (amióta az eszemet tudom, szerettem volna), de kiderült, hogy nem lehet kisbabánk, szóval mi maradunk kicsi család, kettesben.

Nekem a feleségem mindennél fontosabb. Az iránta érzett szerelmem és ragaszkodásom messze erősebb, mint a gyerek utáni vágy. Szóval utódaink nem lesznek.

2014. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!