Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nok, asszonyok! Mit tennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, asszonyok! Mit tennetek ebben az esetben? A tobbi lent!

Figyelt kérdés

Van egy olyan bajom hogy, a ferjemnek a nagybacsija eljott hozzank ujevezni, nemetorszagbol. Ezzel meg nem is lenne baj , de o mint egy hazas ember es 5 lanya is van, ossze vissza csalja a feleseget!

Volt mikor a szeretojevel volt itt, jo nem hozta ide haza ot hanem holtelbe vitte. De a legnagyobb bajom az hogy mikor itt van a ferjem mindig vele van, az osszes ferfit a hazbol elviszi magaval. Nagycsalad vagyunk ezert mondom hogy az osszeset.


Szerintetek kellene aggodnom??

Jah meg ferjem mondta hogy ejfelig itthon lesz es mennek be a varosba aztan?? Mit tudnek csinalni??


2014. dec. 31. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Te is menj be a városba barátnőkkel. Nem kell otthon ülnöd :)


Amúgy szerencsére nekem normális párom van, nem lép le szilveszterkor egyedül :)

2014. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Legrosszabb esetben egy sztriptizbarba viheti oket :-). Attol, hogy o csalja a feleseget, a te ferjedet te ismered, hogy o megcsal-e vagy megcsalna-e, ha pl. a nagybacsi befizeti egy numerara? :-)

A helyedben nem aggodnek tulzottan, hanem biznek abban, hogy ha sok ferfi egyutt megy csak nem akarnak mindannyian pont szilveszterkor ma felrekufircolni (inkabb isznak egy jot, nem?))

2014. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Én ilyen kedves nagybácsit nem fogadnék szívesen. Kit érdekel, honnan jött? Nagyon tisztelheti a nőket, beleértve a lányait, ha nyíltan alázza az asszonyt.. Ilyen alja alak az én házamba nem lépne be. A férjedet úgy látom nem zavarja ez az értékrend, hiszen nem lenne kötelező vele együtt lógni.. Miért csak a pasikat viszi magával éjfél után? Mégis hova? Hogy van-e félnivalód? Abból a szempontból igen, hogy a család férfitagjai intenzív tanórákat kaphatnak csajozásból, sztriptízbárokból, prostikból azokban a bizonyos időszakokban. Mert mégis mire gondolhat az ember egy ilyen nagybácsitól, aki titokban tartja, hol bulizik szigorúan a ház férfijaival? Hogy te mit tudnál csinálni, nem tudom. A férjednek ez gondolom tetszik. Vele kell megbeszélned a dolgokat, nem a nagybácsival.
2014. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Szánalmas ez a németországi nagybácsi... Pfúúúúj.
2014. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%

Mondd csak meg szépen a férjednek, hogy ellenzed azt, hogy elmenjen vele a városba. Micsoda idióta ez a nagybácsi, még a többit is ráncigálja maga után, mindig ezt csinálják ezek a hülyék, még más családját is tönkretennék, megtanítják a rendes férfiakat is a hülyeségre.


Előző voltam.

2014. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Van ket gyerekem es nincsennek meg nelkulem, nem tok elmenni sehova ha megtudjak akkor sirnak nagyon.


Hat remelem is hogy csak inni mennek :)

7 eve vagyunk hazasok megcsalni nem csalt meg meg soha. A ket lanyra eskuszik ugy hogy ebben hiszek is!

Csak olyan rossz erzes mikor vele van, ha nem ismernem a nagybacsit akkor konnyebb lenne, de igy nehez!!

2014. dec. 31. 16:06
 7/22 A kérdező kommentje:
Mondtam mar neki hogy ellenzem ,de o mindig azzal jon hogy o nem csinal semmit amitol felnem kellen!
2014. dec. 31. 16:09
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
A férjed egy tapló. A nagybácsi is, de az kit érdekel, nem vele élsz együtt.
2014. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

"Mondtam mar neki hogy ellenzem ,de o mindig azzal jon hogy o nem csinal semmit amitol felnem kellen!"


Jó vicc, még ha igaz is. Nyilván nem most fog megcsalni, de akkor is. Ki akar egyedül lenni szilveszterkor, amikor van párja?

2014. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan nem értem, hogy itt mi a probléma. Ennyi erővel olyannal sem engedném el a férjemet, aki cigizik, mert én ellenzem, a férjemet meg lehet, hogy rászoktatja.
2014. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!