Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, asszonyok! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Ti mit mondanátok a párotoknak és tennétek, ha észrevennétek magatokon egy nemi betegséget? Tudva, hogy NEM TI léptetek félre! Értelemszerűen így a párotok tette.

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kék!

Örülök, hogy segithettem!:)

2010. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Beszélnék vele.
2010. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát,h mondja meg az igazat,h kivel csalt meg,és miért.
2010. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Attól függ milyen nemi betegségről van szó. Sokan hiszik azt, hogy bizonyos betegségeket csak nemi úton lehet összeszedni, holott nem így van. Akár a strandon is el lehet kapni, vagy tényleg bárhol. Ha elmondod milyen betegség, akkor tudok segíteni :)
2010. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen féle nemi betegség? Mert előfordulhat, hogy nyilvános/munkahelyi mosdóban is elkaphattad. Amilyen igénytelen sok nő mostanság. És lehet, hogy tényleg nem bűnös a férfi. (persze nem védeni akarom, csak tisztábban látni a dolgot)
2010. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
condyloma, a "függöly szemölcsök".
2010. márc. 6. 17:30
 7/14 anonim ***** válasza:
igen...mielőtt fejbe vered,jó lenne tudni hogy milyen nemi betegségről van szó.....nehogy úgy járj,mint a barátnőm,viszketett neki iszonyatosan,elég rövid úton kiderült,hogy hüvelygomba,de a párja kis híján szakított vele(meg se fordult a fejében,hogy nem csalta meg),de kiderült az igazság,és semmi gond,de nehogy már ez válassza szét őket...természetesen nem cslta meg a párját a lány....csak nagyon könnyű egy ilyet összeszedni nyilvános wc-ken,stbb......hasonló helyeken..
2010. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A párodon van a szemölcsből? Vagyis észrevetted?

Sajnos ez tényleg szexuális úton terjed, de ez elég gyakran lappangó. Tehát nem feltétlen mostani a dolog, talán évek óta benned van, vagy benne van és most jött ki. A párodat is kell kezelni, tehát mindenképp szólj neki.

2010. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
condyloma...hát ez nem gombásodás...orvost igényel mindenképpen...átadhatod a párodnak,lehet hogy mind a kettőtöket kezeltetni kell!
2010. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Orvosnál voltam, kaptam kezelést. A páromat kirúgtam azonnali hatállyal. A kezelés óta nem újultak ki a szemölcsök. A történet nem mostani - bocsi, a kérdéskor nem írtam le ezt -, azonnal orvoshoz mentem, nem húztam a dolgot. Először ecsetelés, de ezt nem tartottam hatásosnak (vagy türelmetlen voltam), ezért elmentem ismét "radiálisabb kezelés" céljából: fagyasztás. Erősítem az immunrendszeremet is, hogy a vírustól mielőbb megszabadulhassak, szerintem ez megtörtént, mert amióta észleltem a szemölcsöket és kaptam a kezeléseket, eltelt majdnem 3 év.

A kérdést azért tettem fel, mert kíváncsi lettem, mások ezt hogyan reagálják le.

2010. márc. 6. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!