Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nok, asszonyok! Mit tennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, asszonyok! Mit tennetek ebben az esetben? A tobbi lent!

Figyelt kérdés

Van egy olyan bajom hogy, a ferjemnek a nagybacsija eljott hozzank ujevezni, nemetorszagbol. Ezzel meg nem is lenne baj , de o mint egy hazas ember es 5 lanya is van, ossze vissza csalja a feleseget!

Volt mikor a szeretojevel volt itt, jo nem hozta ide haza ot hanem holtelbe vitte. De a legnagyobb bajom az hogy mikor itt van a ferjem mindig vele van, az osszes ferfit a hazbol elviszi magaval. Nagycsalad vagyunk ezert mondom hogy az osszeset.


Szerintetek kellene aggodnom??

Jah meg ferjem mondta hogy ejfelig itthon lesz es mennek be a varosba aztan?? Mit tudnek csinalni??


2014. dec. 31. 15:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%

Egyeseket nem értek, h mit nem lehet érteni ezen, h mi is a probléma? No mindegy.

A nagybácsika bulizzon olyanokkal szilveszterkor, akiknek nincsen családja, és nem bántanak meg senkit azzal, hogyha mást meg miatta egyedül hagyna, vagy emberelje magát meg, és szilveszterezzen veletek. De csak, mert az ő házasságát hazavágja előbb-utóbb, azért még ne akarja mások életét is haza vágni.

Ezt így szerintem elmondhatod a párodnak, akár a nagybácsi előtt is. Ha meg a férjednek valóban nincs takargatni valója, akkor vigyen téged is magával, te miért ülj otthon ilyenkor mikor ő meg nagyban bulizik. Nem jártok, hanem házasok vagytok, nőjön felhozzá.

Egyébként mindentől független én elengedném, ha annyira akar menni, de ezeket megmondanám nekik, max én is elmennék a bnőimmel, és küldenék a páromnak képeket, h milyen jól érzem magam nélküle is. :)

2014. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudok tanácsot adni. Nekem alapból ellenszenves ez az egész, mert a férjem mindig nyíltan elmondja az ilyen ismerőseinek, hogy ő erre a szórakozásra nem vevő. Szóval passz.
2014. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
19%
Megértelek kérdezõ.Nekem a sógoraim csináják ezt a férjemmel, mivel õk elváltak.Könnyü Katit táncba vinni,ha õ is akarja.A férjem is megy velük,hát remélem majd a férjem is az sógoraim sorsára jut,mert nekem már tul sok ez.
2014. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16%

61%-os mondta meg a tutit.

Miért van ezen az oldalon, hogy a normális lekületű embereknek van kevés pontja? :D

2014. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

Na látod előző, vajon mennyire lehetsz te normális, hogyha az alapján ítélsz, h itt kinek hány százaléka van?

És hagyjuk már, h téged nem zavarna, ha a férjed szilveszterkor magadra akarna hagyni. Mert nagybácsikának épp olyanja van. Jó duma.

2014. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
11%
Abból, hogy csalja a feleségét, még egyáltalán nem következik, hogy csakis sztriptízbárba viheti őket, vagy befizeti őket egy qrvához. Ez marha nagy hülyeség. És talán ha már itt van Németországból, akkor ennyit meg lehet neki engedni, hogy elmegy a rokonaival. Szilveszter, vagy nem, az most őszintén miért fontos? A férjjel még az év többi 364 napján is együtt lehet, de ő a nagybátyjával lehet, hogy csak 1-szer-2-szer találkozik. Ha meg meg akarja csalni a feleségét, úgysem az összes rokona előtt fogja, és nem a nagybátyja hatása miatt.
2014. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
38%
Neked miért fontos a szilveszter? És ne hazudj már akkorát, h te azt nem a férjeddel buliznád együtt. Hány éves is vagy előző? Férjről van szó, nem egy élettársról, vagy egy fiúcskáról a sok közül..., és az se lényeg, h a férj meg akarja-e csalni vagy se, a kísértés szele, h a nagybácsika a többi rokon pasit abba viszi bele annál inkább lényeges. És igen pont szilveszterkor eléggé nagy a kísértés egy házas embernek is.
2014. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
Ja, de előző tudod mit, ha nagybácsi annyira a rokonokkal akar lenni, akkor miért is csak a pasasokkal akar együtt lenni? Pont, h a nagybácsinak legyen már mindegy, és ne hozzá igazodjon már mindenki. Mert ő qvázni óhajt. Asszony mellett.
2014. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

A nagybácsi az csak egy dolog,,,kit érdekel milyen. Azt csinál, amit akar, felnőtt ember.

Itt a nagyobb probléma a férjed, aki simán egyedül hagy szilveszterkor, mert a nagybácsival járja az éjszakát. Te meg szilveszterezz egyedül. Szerintem akinek van párja az nem erre vágyik.

2015. jan. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hal Istennek hogy le is kopogjam, nem ment el vele sehova este! Velunk szilveszterezett!!! :) Es ennek nagyon orultem , mert latom hogy ki is a fontosabb neki en vagy a nagybacsikaja!!!


Koszonom mindenkinek a kommenteket!!

2015. jan. 1. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!