Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit jelent ez a viselkedés, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a viselkedés, a házasság megmentésére irányul?

Figyelt kérdés
A férj eltávolodott a feleségétől és lettek szeretői. A feleség nem tud semmiről. A férj szeretne gyereket a szeretőtől, de előtte megkérdezte a feleséget is, aki biztos nemet mondott. A férjet a szeretője arra biztatta, hogy legyen tisztességesebb a feleségével és próbálja megbeszélni a problémákat és rendezni a kapcsolatukat. A férjnek ez nem tetszett, de váratlanul mégis elkezdte a feleségét rábeszélni új programokra és közös nyaralásra kettesben. A szerető rákérdezett, hohy akkor mégis rendbehozható a házasság, de a férj szerint nem, csak lassan ideje beszélniük, mert panaszkodik a feleség, hogy magányos. Ilyen esetekben pl. miért nem mondja a férj a szeretőnek, hogy menj elengedlek vagy a feleségnek, hogy gond van a házassággal és változtatni kellene és miért kell hazudozni? Vagy ez kényelmes mindenkinek? (nekem mesélték, de túl közeli ismerősök és jobb lenne idegenek véleményét olvasni)
2015. jan. 1. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kedves férj két lyukra játszhat,és neki ez így tökéletesen kényelmes.Közben röhögve hazudozhat mindkét nőnek,mert hisznek neki.Persze ez nem csak az ő hibája,hanem azé is,aki ezt a szar kamut benyalja.
2015. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leginkabb azert mert a ferjnek igy kenyelmes:-)
2015. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az a magától értetődő, amit Te mondasz. Akinek nem az, talán egy másik faj.

Én nem tudom, hogy hogyan alszik jól az, aki átver másokat, pláne hogyan lehet úgy élni, hogy a legintimebb kapcsolat(ok) helyében is érzelmi távolságban tartott, átvert embereket tartasz.

Mindenesetre szerintem nem vállalja fel önmagát SENKI előtt, mert nem vállalja azt a kockázatot, hogy valaki nem-et mondjuk a személyére, vagy a vele való (ál-)intim kapcsolatra.

Azt sem értem, hogyan lehet valakivel eljutni a legmélyebb kapcsolatig úgy, hogy nem veszem észre a jellemtelenségét. Pedig én is eljutottam többekkel is!

És még mindig nem fejtettem meg, és még mindig nem tudom idejében kiszűrni ezt!

Talán ez egy szenvedélybetegség a fiúnál, én pedig kodependens vagyok, tehát a kiegészítő játszmát játszom egy szenvedélybetegséghez... ?

2015. jan. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na, újra, mert az általános alanyt összevissza személyben írtam.


Persze, hogy az a magától értetődő, amit Te mondasz. Akinek nem az, talán egy másik faj.

Én nem tudom, hogy hogyan alszik jól az, aki átver másokat, pláne hogyan lehet úgy élni, hogy a legintimebb kapcsolat(ok) helyében is érzelmi távolságban tartott, átvert embereket tart.

Mindenesetre szerintem nem vállalja fel önmagát SENKI előtt, mert nem vállalja azt a kockázatot, hogy valaki nem-et mondjon a személyére, vagy a vele való (ál-)intim kapcsolatra. Tehát ez egy extrém gyávaság lehet végső soron.

Azt sem értem, hogyan lehet valakivel eljutni a legmélyebb kapcsolatig úgy, hogy nem veszem észre a jellemtelenségét. Pedig én is eljutottam többekkel is!

És még mindig nem fejtettem meg, és még mindig nem tudom idejében kiszűrni ezt!

Talán ez egy szenvedélybetegség a fiúnál, én pedig kodependens vagyok, tehát a kiegészítő játszmát játszom egy szenvedélybetegséghez... ?

2015. jan. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És nem, nem a házasság megmentésére irányul, hanem kárcsökkentő és veszteségminimalizáló törekvés.

És hogy lehetőleg minél kevesebb dolgot kelljen felvállalni.

Szerintem ez a jóérzésű szerető nem falazzon többet a férfinek, ne támogassa olyan dolgokban, amit ellenez.

2015. jan. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy gyáva pasi...nagyon gyáva.
2015. jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a velemenyeket. Aki duplan irt azt is ertettem :-), köszi. Azt nem tudom te miert igy valasztasz, de ha tudtaban vagy, akkor mar tehetsz is ellene. Sok sikert hozza.
2015. jan. 3. 14:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Vegeredmény: gyáva, két lyukra játszó, a végén aljas volt a férj. Feleséghez visszament, de mindent tagadott, amikor lebukott. Most láthatóan nagyon igyekszik a házaspár a látszatot is fenntartani + egymást szeretni. Előtte az történt, hogy a férj bejelentette van valakije, de még nem komoly...és mi legyen. Asszonya meg rákapcsolt.
2015. júl. 5. 23:27
 9/9 anonim ***** válasza:
És te mért falazol neki?
2015. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!