Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban megváltozik a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban megváltozik a nők viselkedése a házasság után?

Figyelt kérdés

Több ismerőstől is hallottam, hogy miután megnősült a felesége sokat változott rossz irányba.Sokkal jobban megnyilvánította nem tetszését és jobban beleszólt mindenbe.

Miért változnak meg a nők házasság után?

A férfiak is megváltoznak? Kérlek osszátok meg a ti tapasztalataitokat!



2014. szept. 15. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, ez sokaknál így van
2014. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A többségre leginkább igaz, hogy igénytelenek lesznek. Tisztelet a kivételnek!
2014. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 csabika1971 ***** válasza:
100%

Igen megváltoznak, mert beköszönt a viszonylagos biztonság korszaka. És vége a jegyben járós időnek, mikor még produkálnia kellett a másiknak, hogy a tetszését kivívja.

Ennek a mértéke páronként változó, de szinte mindig megfigyelhető.

2014. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Van egy érdekes ének:

"Rég megmondtam, veszedelmes a lány, reszketni kell tőle,

Ha oly szelíd, mint a kezes bárány, tigris lesz belőle.

Isten tudja csak annak az okát,

Ha asszony lesz, kimutatja fogát,

Nem házasodom meg."


Tapasztalt szerző írta... :)

2014. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen megváltoznak vagy a házasság után vagy a gyerek születése után... tényleg sokaknál így van
2014. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bizony hogy megváltoznak

erre számits

ezért van a sok válás is soxor csak a gyerek után változnak meg néha meg az anyós uszitja őket

2014. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok konkrét példákat is!
2014. szept. 15. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom mert azt hiszi,hogy akkor birtokolhatja a másikat.De szerencsére vannak kivételek.
2014. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:

Vmi kell h legyen a dologban mkét fél részéről, mert nekem ismeretségi körömben több pár is volt úgy, h pl 10 évig jól megvoltak, együtt éltek, nem is családi nyomásra keltek egybe, és mégis 2-3 éven belül el is váltak. Én több embert is megkérdeztem már erről h ez miért lehet hiszen ilyen esetben elvileg tényleg csak a státusz és egy papír változik (most a mögöttes eszméket nem venném ide), és vmiért mégis megváltoznak az emberek.

Különböző teóriákkal találkoztam az évek folyamán, de remélem azért h nem minden esetben törvényszerű ez.

Nevezzetek maradinak,de én hiszek a házasság eszméjében.

2014. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azoknál van ez a "megváltozás", akiknél a kapcsolat alakoskodás volt. Tehát tették a szépet a másiknak amíg jártak, együtt éltek, nehogy végül megint szinglik maradjanak, aztán a házasság után kimutatják azt az énjüket ami mindig is ott volt, csak nem mutatták meg...(azt hiszik hogy a házasság már mindenre feljogosítja őket mert jaj, úgyse válik el a másik)


Akiknél őszinte a kapcsolat, és az igazi arcukat mutatják egymásnak, azoknál a házasság után sem lesz semmiféle megváltozás. Nálunk sem volt semmi probléma, mert mindig az igazi énünknek mutattuk egymásnak. Ezt hívják őszinte, igazi kapcsolatnak.

2014. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!