Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Biztosan el fogtok ítélni! Van egy kis történetem, megpróbálok tömören fogalmazni. A helyzet a következő: Megismerkedtem egy sráccal, akinek időközben kiderült, élettársa van egy gyerekük, nekem azt mondta, nagyon rossz a kapcsolatuk, mindig veszekednek. Találkoztunk, elvitt ide-oda, fagyizni, strandra, beszélgettünk sokat. Ő azt mondta nekem szeretné a kapcsolatot folytatni, elkezdett érezni irántam. Már olyan irányba ment el a dolog, hogy hiányoztam neki, amikor nem tudtunk találkozni, azt is elmondta szeret. Az a lényeg, hogy nem olyan régen megírta nekem, hogy kicsit lelkiismeret furdalása van és hogy mostanában jól megvannak. Elkezdett velem paraszt módjára viselkedni, mikor utoljára találkoztunk. Úgy viselkedett, hogy nagyon megbántott és üzeneteket küldözget, elég csúnyákat, mondtam neki, hogy hagyjuk egymást békén. Jön nekem azzal, hogy én nem sokat éreztem iránta, ha így lezárom a dolgokat. Stb, stb. Miért nem hagy engem békén? Miért érdekli, hogy mit éreztem iránta? Sőt egyik percben ezt mondja, a másik percben meg hogy hiányozni fogok neki. Most jött rá, hogy van családja? Mi a véleményetek erről? Én csak kattogok egyfolytában.

2014. aug. 17. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Ne kattogj.

Hagyd a fenébe, ne vedd fel a telefont, ne olvasd el az üzeneteit, pláne ne válaszolj neki; vagy mx annyit, ha nem hagyja abba, a barátnőnek továbbítod őket.

2014. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Néha vágyott egy kis digi d*gira, és most hogy nem talizol vele mérges mert nincs kivel.
2014. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

gondolom, nem múltál még el 20 éves, ha el kell magyarázni a szitut neked:


Félre akart kufircolni veled, de mivel te nem vagy hivatásos prosti, így pénz helyett a "szeretlek, hiányzol, érzek irántad" szavakkal fizetett.


Köszöni, ennyi elég volt, és most bunkózik, hogy neked se legyen kedved folytatni. Ja, hogy miért mondta, hogy te nem éreztél iránta? Hát, hogy te is bűnbak legyél a szakításban.


Te ezen ne kattogj! Szerető voltál és dobtak. Ennyi. Legközelebb okosabb leszel. (Vagy nem.)

2014. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam neki válaszolni. Kedves 15:01-es nem volt "digi-dugi" . :)
2014. aug. 17. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Így van,félre akart kufircolni,csak nem jött össze neki.Így most dühös,és keres rá okot,hogy te légy a hibás.Nem is kell foglalkozni vele,bunkó és önző ember az ilyen.
2014. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy kár ezen kattogni, legközelebb ha ilyesmi kiderül, AZONNAL küldd el az illetőt a jó büdös francba, és abban a pillanatban felejtsd is el. Aki nő/gyerek mellett találkozgat mással, és ráadásul hazudik még a szeretőnek is, az annyira szenny alak, hogy nem érdemli meg azt, hogy aztán meg a hozzád hasonlók szenvedjenek miattuk (bár másik oldalról nézve, aki hülye...).
2014. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Megakart dugni, de nem tudott, és rájött, hogy felesleges energiát fektetnie beléd.


Amúgy, ha valaki azt mondja, hogy "mindig veszekednek", akkor az nagyon gyanús. Vagy nem igaz, de ha mégis, akkor kell neked egy veszekedős pasi?

2014. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna menekülőre fognod a dolgot , mikor kiderült foglalt és családos a férfi . De te nem ezt tetted .. Mit reméltél. , hogy majd otthagyja érted a családját ? Most a saját károdon tanulsz ... Kattogni nincs miért , jobb hogy így alakultak a dolgok .
2014. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát legközelebb ilyen nem lesz az tuti. Csak egyszerűen nem tudom mire vélni a viselkedését és nem tudom, ha a családját választja akkor minek írkál még mindig. Mondjuk azt csendben megjegyezném, hogy ő már arra is gondolt, hogy velem lesz együtt és hogy bútorozzunk össze. Na mindegy.
2014. aug. 17. 15:22
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

tipikus agyhalott, önző barom viselkedés, hidd el, hogy ha téged választott volna, csak még jobban megszívod :)

tiszteld már magad egy kicsit

2014. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!