Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek ki kellet mennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek ki kellet mennie törökbe 1 napra másik nap jöt is haza mert fontos dolga volt. De nekem rosszul esik, hogy egy pici apróságot sem kaptam jogos ez tőlem?

Figyelt kérdés
A testvérének adidas cipőt vett ,magának övet ,hozott mogyórót ,ilyen mogyi féléket ,sajtotott kaját,de nekem semmit nem vett .Azt mondta ,hogy nem volt ideje nekem venni semmit.De én ezt nem hiszem el egy kendőmek vagy egy kis bizsunak örültem volna .Azt mondja ,hogy a kajás útba volt neki egyhelyen vet meg mindent.
2015. jan. 3. 10:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Irigylem a problémáidat.
2015. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Egyetlen napra ment, ember. Valószínűleg nem voltál még úgy külföldön, hogy ne nyaralgatni mentél volna. Az-az egy nap, kb. egy rohanás lehetett neki, nemhogy még azt válogassa a huszadik török bazársoron, hogy milyen giccset vegyen neked. Ha meg vett volna valamit, akkor meg jönne a kérdés: "A férjem egy napra törökbe ment, vett nekem egy fülbevalót, de nem tetszik. Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg?"
2015. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Lehet, arra nem jutott ideje. De leginkább örülj annak, hogy épségben hazatért. ( ez legyen az ajándékod)
2015. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még külföldön,ém egy apróságnak is örültem vólna .És ha testvérének tudot venni cipőt meg amit ő szeret akkor rám miért nem volt ideje.?!
2015. jan. 3. 10:22
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
4: Megjött?
2015. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Egy nyelvtan-könyvvel meglephetett volna.
2015. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

En megertem ezt a reszet.

A tesojanak volt ido cipot venni?

Valamit hozhatott volna neked is.vagy senkinek se.

Bar lehet jobban jartal.valami hulyesegre elcseszte volna a penzt...:) fogd fel igy.


Nekem se esett volns jol mert ja keves ideje volt arra hogy jutott ido hogy tesonak adidas cipo.


De ez legyen a legnagyobb gondod az eletben:)

2015. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Én megértelek. Nekem is rosszul esne. Nem arról van szó,hogy egy napra ment és máris ajándékot hozzon, hanem itt az a szomorú, hogy ha a testvérének és magának tudott venni valamit akkor rád miért nem gondolt?!

És ez így rosszul tud esni.

2015. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Én azon jobban kiakadnék, hogy anélkül vett valakinek cipőt, hogy az felpróbálta volna.
2015. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Azért ha cipő meg kajavásárlásra volt ideje, nem igaz, hogy a feleségének nem tudott venni valamilyen apróságot.

Az én férjemnek ez lett volna az első, ha csak egy szelet csokit is, de biztos hozott volna meglepetést (vagy ha nem, akkor tényleg nem lett volna ideje, és másnak sem vett volna).

2015. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!