Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is mindenkinek...

Szerintetek is mindenkinek van egy bizonyos név a másik nemből ami fontos lehet az életben?

Figyelt kérdés
Arra értem,hogy pl. a jelenlegi párom a 4. Gergő az életemben,akivel komoly kapcsolatban élek,mintha vonzanám Őket. Szóval érdekelne,hogy másnak is van ilyen ? Hogy egy bizonyos névvel rendelkeztő személyeket bevonzz ? Ha igen akkor írjátok kérlek nevekkel együtt :) Nagyon érdekel ez a téma ( kicsit ilyen nevek összeillése kategória ) :D
2011. márc. 8. 02:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Gábor... volt komoly is, futó is plátói is... Valamiért kísért ez a név :) Pont a hétvégén voltam a párommal egy szórakozó helyen (Gábor), amikor találkoztunk az egyik exemmel (Gábor) és egy futó kalandommal (10 éve volt, de haverok maradtunk, és szintén Gábor). Elég egyszerűen sikerült bemutatnom őket egymásnak :) Aztán megjelent egy volt kollégám, aki annak idején csapta a szelet, de nem volt köztünk semmi. Szerinted? Gábor :)

Viszont érdekes lehet, hogy ha fiú lettem volna, akkor Gábornak neveztek volna el...

2011. márc. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem a Nándor és az István.

A nagypapám István, apukám István, ha fiú lettem volna én is az István nevet kapom. A második férjem István volt, amikor meghalt, utána volt egy barátom és ő is István volt.

Nándor: gimisként volt egy barátom, akit Nándornak hívtak. Gimi után szakítottunk, kórházban dolgoztam, ott volt egy orvos, akivel egy ideig együtt jártam, ő is Nándor volt.

Elköltöztem 250 km-rel távolabb, ahol 8 évvel ezelőtt megismerkedtem a jelenlegi férjemmel, ő is Nándor.

2011. márc. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Tamás ilyen. Az ex pasijaim fele Tamás volt, most a férjem is az :). De úgy általánosságban is mindig nagyon jól kijöttem a Tamásokkal. Olyan szinten hogy nekem is feltűnt már hogy kisért ez a név az életemben.
2011. márc. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az első fiú, akivel csókolóztam, F. István volt. Az első férjem is ugyanazt a nevet viselte, pedig rokonok sem voltak, F. István. A második férjem is István volt.
2011. márc. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Gábor, szintén, mint az első válaszolónak. Érdekes, mert nagyon nem szeretem ezt a nevet.
2011. márc. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem is a Gergők :D

Első szerelmem Gergő, utána volt még 1 Gergőm, most is Gergővel vagyok :D

2011. márc. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem három volt barátomat is Attilának hívtak. De most komoly kapcsolatban élek egy más nevűvel. :)
2011. márc. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha mindenkinek van ilyen, akkor én vagyok a "szabályt" megerősítő kivétel. :) Olvasva itt a példákat, érdekes, és mindig is voltak a szívemhez közelebb álló nevek (független a kapcsolatoktól vagy az áhított pasitól), de nálam elég vegyes a felhozatal. :)
2011. márc. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mivel mindig csalódtam így egy nevet csak egyszer "használtam", mivel mindig rossz érzések társultak hozzá.
2011. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez főleg azért van, mert amit felsoroltatok a többiek, azok a leggyakoribb férfinevek (tucatnevek). :) Gáborból, Istvánból, Józsefből, Dávidból, Attilából stb, már a Dunát és a Tiszát is el lehetne rekeszteni, annyi ilyen nevű férfi mászkál. :D Nem csoda, hogyha sokba botlunk, nálunk az osztályban mindig volt ezekből a nevekből vagy 2-3.


Nálam szintén a Gábor az, aki többször jött az életembe, a jelenlegi barátom is Gábor, előtte 2 Gábor barátom volt. :) A többi mind különböző nevű volt.

2011. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!