Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Kitartsak a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kitartsak a párom mellett ezek után?

Figyelt kérdés
Ma tudtuk meg, hogy a páromnak egy korábbi garázdaságért hat hónapot kell leülnie. Nyugtatgat, hogy majd írunk egymásnak meg majd telefonál, de nem tudom mit tegyek. A sírás kerülget ahányszor csak arra gondolok, hogy börtönbe megy. Mit tegyek, vele maradjak?
2015. jan. 5. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Pfff...inkább azért sírnál, amiért ilyen gané alak a pasid. Ülje csak le szépen a büntit.
2015. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Pont most akarod elhagyni, amikor szüksége van rád? Persze, hogy maradj vele.
2015. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Múltkor nem kaptál kielégítő választ, vagy ilyen gyakori lett ez manapság?
2015. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3,4# Ti miről beszéltek?
2015. jan. 5. 14:05
 5/13 anonim válasza:
61%
Tarts ki mellette,mindenki hibázhat,most mutasd meg mennyire szereted,ne a facebookon küldözgess neki 100 szivecskéket,hanem mutasd meg,hogy igen is szereted és képes vagy kitartani mellette..6 hónap nem a világ vége,ki lehet bírni nehezen!!
2015. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Szereted vagy nem szereted? Ennyire egyszerű.

A régi ügyeket meg el kell felejteni (ti esetetekben át kell vészelni). Az én párom sem emleget fel olyan dolgokat amit 2-3 éve történtek.

2015. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem egyértelmű számomra:az a bajod, hogy börtönbe megy, vagy az hogy hat hónapig külön lesztek?
2015. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Egy kapcsolat a joban-rosszbanrol szol, nemcsak a rozsaszin felhokrol.

Ha az elso problemanal feladod, akkor szerintem ne eroltesd, majd talal maganak mast.

2015. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Azért jó lenne tudni, hogy tudtál-e erről, hogy bírósági ügye van, vagy jött mint derült égből a villámcsapás, mert titkolózik előtted?
2015. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy érzed. Én nem tudnék olyan emberrel élni, akinek olyan a viselkedése, aminek a bűntetése börtön. Lehet itt a jóba-rosszbanról beszélni, de nekem a börtönbe bekerülés nem a "mindenki követ el hibákat" kategória. Suliban elfelejteni a házit, na az kis hiba. Véletlenül elfelejteni befizetni a számlát szintén. Aminek börtön a vége, az kva nagy hiba. Nekem nem fér bele, mert saját magammal szemben sem tarthatom megengedhetőnek, hogy hupsz, kicsit megyek a dutyiba. Nem. Ha én tudok viselkedni, akkor a kedves párom értékrendje is egyezzen.
2015. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!