Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az exem új feleségével dolgozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem új feleségével dolgozok, ti hogy élnétek meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már több éve ugyanott dolgozok, erre egyszer bemutatkoztam az új csajnak és csak utána több nappal derült ki h ki is ő.. Szimpatikus nincs ezzel gond.

Nem sokat találkozunk, de néha napokig egy irodában Néha beindul a témázgatás és olyan fura érzésem támad, biztos érzi ő is. Semmi köze a szakításhoz, sőt én nem is bánom h így alakult.Másfél éve szakítottunk együtt laktunk, kb 2 évig, De ők össze illenek,el is vette, jön a baba. Mi is tökéletesen olunkpassz a párommal már együtt élünk, idén összeakarunk házasodni, biztos vagyok benne h őt szeretem, a lelki társam és minden működik, ebben a hónapban leszünk 1 évesek.

Nem is zavart először a helyzet, főleg most kezdtem érezni, h visszamentünk dolgozni újévkor, h kicsit egészségtelen ez a helyzet. Akarva akaratlanul is eszembe jutnak régi dolgok. Várom, hogy elmenjen szülni, :D örülök a boldogságuknak csak napi szinten sok ez.



2015. jan. 6. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%

Csak nem az irigység jött rád?:):)

Elõbb_utóbb ki fog derülni, te ne mondj semmit sem, viszont azért mégis csak kellemetlen,de csak akkor ha még érzel az ex iránt valamit.

2015. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
nem egy jó helyzet, de szerintem nagyon jól kezeled! Hiába nem éreznék már semmit az exem iránt, és hiába szeretném az új pasimat, akkor is okozna ez rossz érzést. Semmi okom, semmi alapom rá, mégis... valahogy ilyenek vagyunk. Szóval én megértem a rossz érzésed.
2015. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem irigykedem , én szakítottam én nem akartam házasságot meg babát tőle. Ő már benne van az időben.

A jelenlegi páromtól szeretnék, csak kicsit várnék még vele.

A csaj is szimpatikus, egy rossz szót se tudnék rá mondani, nem lennék a helyében.


Kicsit mégis nyomasztó ez az egész. Méghozzá úgy intézte ezt a melót a csajnak az ex meg az anyja. Nem értem mért pont oda kellett betenni...

2015. jan. 6. 22:31
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
normalis hogy igy erzel, nekem is fura lenne igy belegondolva!
2015. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

én megértem, hogy hülyén érzed magad, de az tuti, hogy a másik nő 100x rosszabbul érzi magát.

Engem mindig is zavart a barátaim exe, de ha én voltam az exe valakinek, az max. kellemetlenül érintett, de érdekelni nem érdekelt különösebben.

2015. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Biztos vagyok benne, hogy nekem is furcsa lenne. Nincs ezzel semmi gond, hiszen nem rosszindulattal fordulsz felé.
2015. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem érint rosszul... csak fura. Már rég lezártam a dolgot nem illettünk össze. Ők meg hasonlóak sztem, idősebbek is

a csaj 15 évvel idősebb mint én.

Burkoltan beszél magukról, hát nekem meg ugye nem kell bemutatni és így néha eszembe jutnak régi emlékek ez zavar.

A barátom nem tudja ezt. Előtte kb fél évig a volt sógoromnak intézték el h ott dolgozzon... (őt nem szerettem mert ő rosszindulatú)

elég peches vagyok...

2015. jan. 6. 23:00
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Az exed hány éves?

Ha nem érintene rosszul,akkor nem irtál volna ki kérdést!

A lány meg fogja emliteni a nevedet, hiába lettem lepontozva, mert ugyis mesélni fog,hogy kivel dolgozik.

2015. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

35 a csávó. Az érint rosszul h hazaviszem néha a múltat az otthonomba a barátomnak,

az a bajom f felrémlenek képek.

Néha legszívesebben elmesélném neki, de sztem, ha nem mondom el az még nem hazugság..

2015. jan. 6. 23:15
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha a mostani barátod tudja,hogy ki volt az exed, én elmesélném neki.Igy lehet,hogy megszabadulnál ettõl a tehertõl.
2015. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!