Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek igaza van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a 2 éves lányunkkal,nemsokára újra dolgozok.

Ő tegnap vacsorázott és mindent széthagyott maga után a konyhába. (vajas kés,vágódeszka,kenyérhéj stb.)

Szóltam neki,hogy legyen szíves elpakolni maga után.

Erre ő:pakoljak el én,én ugyse csinálok itthon semmit,ennyi a dolgom,hogy rendbe tartsam a lakást,ő meg dolgozik értünk és nagyon fáradt.Jelzem vacsi után 2 órát játszott a gépen.

Ezen aztán jól összevesztünk még később is.Mert mondtam neki,hogy elpakolni ezeket 2 perc lett volna,helyette most veszekedtünk egész este.

Szerintetek kinek volt igaza?

Férfiak véleménye is érdekelne!!


2015. jan. 7. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
37 éves férfi vagyok és nem volt igaza. Csak nálunk fiú van otthon. Persze elmosogatni nem szoktam egyből, mert én összegyűjtve szoktam, de elpakolni mindig elpakolok.
2015. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
Úgy látom, ma az otthon lévő feleségek panaszkodnak a férjükre! Szerintem a férjednek van igaza. Mennyiből tartott volna neked elpakolni?
2015. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ezt csinálja,vagy csak most?Lehet rossz kedvében volt, pontosan azért játszott a gépen,hogy feledje a napi stresszét.

En elraktam volna szó nélkül,de akkor dühös lennék,ha mindennap megismétlõdik,mert ez számomra azt jelentené,hogy engem akar idegesiteni.

2015. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Mivel írtad, hogy utána volt ideje 2 órát játszani a gépen, ezért előtte, vagy akár közben is szánhatott volna 2 percet arra, hogy elpakoljon,így nem volt igaza..Sokszor van ilyen? Sokat vitáztok?
2015. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
én férjem is mindent széthagy(kajálás terén)de nem zavar ő már csak ilyen, amit gondol hogy mit csinálsz otthon mikor egyedül vagy na abban nem volt igaza,de ennyi erővel te is elpakolhattad volna 2 perc alatt és konstatálod hogy ez van ő már csak ilyen(ahogy én szoktam,és mindig arra gondolok ez legyen a legkisebb gond vele)mindketten kicsit gyerekes vagytok
2015. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Éppen ideje lesz hozzászoknia, hogy mész vissza dolgozni, és a házimunkát meg kell osztanotok :)


Azért senki nem házicseléd, hogy a másik után pakolgasson.

2015. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Andizsuzsi ***** válasza:
59%
Nem volt igaza. Viszont egy vajas kés miatt teljesen felesleges egész estés veszekedést indukálni.
2015. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%

emiatt kár veszekedni.

érthető, ha fáradt, és inkább lazítana, mint hogy még otthon is pakoljon.

nekem sincs kedvem munka után még takarítani is.

nem kell neked a cselédnek lenni, de néha el lehet nézni sztem (amíg te nem dolgozol). azért szóljál, de emiatt ne veszekedj egész este.

2015. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen nem volt igaza. Nem házicseléd vagy, már megbocsáss. Ez normális embernél alapvető, hogy nem alázza meg a társát, semmilyen körülmények között. Nála nem alap, sajnálom. De gondolom nem most vetted ezt észre először...
2015. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy igaza lett volna, de emiatt egész este veszekedni... Amúgy szerintem, ha nem mindennap csinálja ezt akkor végül is valamilyen szinten jogos, hogy 1x-2x nem akar mosogatni, elrakni a cuccokat, csak ahogy mondta neked az nem volt szép. De mivel átunna 2 órát játszott gondolom rossz kedve volt. Fölösleges ilyesmin veszekedni.
2015. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!