Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hová tűnt az a a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűnt az a a kérdés, amiben a nő férjének gyereke lesz a 21 éves kollégájától?

Figyelt kérdés
Én is válaszoltam rá, és megnéztem volna ,de nem találom.Törölték, kamu volt???
2015. jan. 9. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is akartam rá válaszolni, mert 6 évvel ezelőtt ugyanebben a cipőben volt egy jóbarátom (férfi). 10 éve kapcsolatban élt, amolyan "mintapárok" voltak. Belesodródott egy laza kapcsolatba, terhes lett a csaj. A barátnője könyörgött, hogy mindent megbocsát, gyereket, félrelépést, csak maradjanak együtt.

Közben a terhes lány is könyörgött neki, hetekig(!) majd ketté szakították.

Végül döntött. A családot választotta. Azóta már született még egy baba.

2015. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, akkor passz :/
2015. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sajnalom a kerdezot.remelem jol dont majd.de igy is ugy is nehez lesz lelkileg is neki.

Addig jutottam hogy ugyveden gondolkodott.pedig eloszor meg akart bocsatani.


Kerdezo ha itt vagy irj privit.legyszi.

2015. jan. 9. 14:05
 14/15 A kérdező kommentje:
11.-es a terhes szeretővel mi lett? neveli egyedül a gyereket, vagy elvetette végül?
2015. jan. 9. 16:06
 15/15 anonim ***** válasza:

A terhes szeretőt választotta! Megszülte a babát, meg azóta már még egyet. A gyereket értettem család alatt, de lehet, hogy zavarosan fogalmaztam.

A barátnő, akit 10 éves kapcsolat után hagyott el azóta is egyedül van tudomásom szerint.

Szóval én elhittem a sztorit, amit végül is itt a gyk-en töröltek, mert tényleg van ilyen, hogy valaki tényleg képes lenne a büszkeségét is félresöpörni, csak együtt maradjanak.

2015. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!