Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem vagyunk szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyunk szerelmesek egymásba a feleségemmel. De mindennél jobban szeretjük egymást és a gyerekeket. Akkor nekünk rossz a házasságunk és el kellene válnunk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlenül. Ha jól megvagytok, akkor meg semmiképpen sem. A szerelem mindenhol elmúlik egy idő után.
2015. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
A szerelem egy idő után átváltozik szeretettél, de néha fel lehet éleszteni a tüzet. Akkor van gond, hogy ha valamelyikőtök úgy dönt, hogy hiányzik neki a szerelem, de másnál, egy harmadiknál kezdi el keresni.
2015. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Egy idő után minden házasságban a szerelem szeretetté fakul.:) pláne ha jól megvagytok nehogy elváljatok!Szerintem még kivétel sincs ebben,csak másoknál fellángolnak az érzések,de az sem örökké .Teljesen normális.
2015. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Nahát,hogy neked milyen kérdésed van?Nem vagytok már szerelmesek egymásba, de mindennél jobban szeretitek egymást, hát kell ennél nagyobb boldogság?
2015. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Eszünk ágában nincs elválni. De itt az oldalon annyiszor olvassuk, hogy a szerelem örökké tart és anélkül nem érdemes együtt maradni. Mi egyáltalán nem osztjuk ezt a véleményt.
2015. jan. 12. 19:04
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon személyes kérdés, de milyen a szexuális életetek? Azon sok múlik, mert ha se szerelem, se szex az már gond lehet idővel.
2015. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

A férjemmel 12 éve vagyok együtt, nem röpködnek már pillangók a gyomromban, de azt biztosan tudom, hogy közöttünk nem csak erős szeretet van. Természetesen egy szeretetteljes házasságban is nagyon jó élni, de én azért örülök, hogy többet érzek a férjem iránt, mint szeretet.

A férjem azt mondja, ő még mindig erős szerelmet érez, bár szerintem egy kicsit túloz.... :)

2015. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerintem az IGAZI szerelem egy természetellenes állapot. Hosszú ideig nem viseli el az ember.


Emlékeztek? Nem tudtunk enni, aludni. Jöttünk mentünk, csak hogy találkozhassunk a másikkal. Nem tudtunk szinte semmi másra figyelni.


Ezt nem lehet hosszú távon fenntartani.

2015. jan. 12. 19:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta éltek együtt?
2015. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Hol olvastad, hogy szerelem nélkül nem működik a házasság??

Szinte az összes kérdésnél, ahol ez téma, rengetegen leírják, hogy a SZERETET a fontos, nem a szerelem.

2015. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!