Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemmel már jó ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel már jó ideje rossz a kapcsolatunk, és beleszerettem a munkatársnőmbe. A helyzetet bonyolítja, hogy van egy pici fiam is. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Már tíz éve házas vagyok, a babát mindketten akartuk. A feleségemmel a kapcsolatunk előtte sem volt valami fényes, csak hullámhegyek voltak néha, de több volt a hullámvölgy. Most már nem bírok magammal, minden nap úgy megyek el itthonról, hogy ma lesz az a nap, amikor felmegyek a kolleganőmhöz, de aztán visszafogom magam, és ő is érzi rajtam, hogy még nem döntöttem. A feleségemmel a kapcsolat a javíthatatlanság határán van, de iszonyatosan fájna, ha nem lehetnék a kisfiammal többet. Ti mit tennétek?
2010. jún. 29. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
tipikus..hagyd ott a feleséged ez a tanács. de mivel ehhez te túl gyenge vagy, évekig lesznek szeretőid a munkatársnőd felszedése után is. már törheted is a fejed a hazugságokon.
2010. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Legtöbben a saját kapcsolataiból tanul...

Én egyelőre meg a másokéból :D

Ezen én például azt tanultam, hogy ne házasodjak meg egy olyan nővel, akiről tudom, hogy nem lehetek boldog vele...főleg ha már egy életre szól...


Csak ennyit tudok mondani...a többire nem tudok mondani semmit, mert onnan kezdve bármit teszelk, nem lesz helyes...főleg ha a viszony a feleséged közt helyrehozhatatlan...

2010. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timi: ) ***** válasza:
80%

Attól,hogy elválsz a feleségedtől,szeretheted,láthatod ugyanúgy a fiadat.Ne akarj magadnak egy boldogtalan kapcsolatot,ha lehetsz boldog is.Gondolkozz rajta mi hogyan változna a kolléganőddel,biztosat bizonytalanra ne adj fel,mert lehet csak fellángolás" és később megbánnád.Ha nem tudod helyrehozni a házasságod,váljatok el,és élj boldogan az új pároddal,látogatod majd a kisfiadat,nem tilthatja el tőled,idővel minden seb begyógyul,hosszú és kemény lesz ha felvállalod,de később meglátod megérte megtenni,de csak akkor ha valóban nem szereted már a feleségedet!

23/L

2010. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már túl vagyunk azon, hogy hazudnom, vagy titkolóznom kellene. Nem sokat beszélünk egymással, ha mégis, az legtöbbször vitába fordul, közös programjaink csak a kisfiam kapcsán vannak. Ha válásra kerülne a sor, viszonylagos anyagi biztonságot ugyan teremthetnék nekik, de boldogságot nem, és egész életemben a lelkemet nyomná, hogy elhagytam a kisfiam. Ezt nevezheted gyengeségnek, de ha nincs gyereked, akkor inkább ne ítélj el.
2010. jún. 29. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nme volt jó a kapcsolat minek kellett a gyerek?Így sokkal bonyolultabb az egész.
2010. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés. Nagyon sokáig halogattuk a babát, és most már úgy éreztük lassan késő lesz. 34 évesek vagyunk mindketten.
2010. jún. 29. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Írtam neked privit.
2010. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvastam, gondolkodom rajta.
2010. jún. 29. 22:25
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik privát mailben próbálnak segíteni. Tudom, hogy van láthatás, és nem szakíthat el a fiamtól a feleségem, de nem is akar ilyesmit. Nem utáljuk egymást, és nem is vagyunk ostobák. De nem akarok hétvégi apuka lenni, ugyanakkor valóban nem akarom elásni magam egy életre egy kihűlt kapcsolatban, és a továbbiakban csak tengődni. Szörnyű, de talán vagyok olyan önző, hogy a saját boldogságomat helyezzem előtérbe. Várnék még válaszokat, vagy tapasztalatokat, ha van, aki veszi a fáradtságot.
2010. júl. 1. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2023. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!