Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerethetem meg a ferjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetem meg a ferjem? Lehet rossz dontest hoztam. Van egy 5eves gyermekunk is.

Figyelt kérdés

Nem mukodott a hazassagunk es en beleszerettem egy masik ferfiba, mar lassan 6honapja, nagyon megertjuk egymast, ugy erzem nagyon szeretem o is engem.

A ferjem megtudta, atbeszeltuk ad meg egy eselyt. Hosszu vivodas utan szakitottam a szeretommel, pedig nagyon hianyzik. A ferjemet bizonyos szinten szeretem, mint a gyermekem apjat, meg alapba nem rossz ember. A dontesemet foleg a gyermekem miatt hoztam. Nem tudom milyen eletunk lesz, hogy telnek majd a napjaink. Szeretni fogom valaha ujra a ferjemet?



2014. dec. 2. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem fogod szeretni, idős korotokban amikor a gyerek kirepült pedig gyűlölni fogod. Ez további magyarázatot nem igényel.
2014. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát nem tudom...a szeretõd amúgy kedves volt? Ha összejössz vele lehet, hogy egy idõ után meg fog változni. 3 éve anyum elvált aputól és összejött egy férfival, aki mint kiderült alkoholista meg idegbeteg, és most itt lakik velünk, ne tudd meg mi van otthon...

Már nekem ez a ház nem is otthon!!!

Szóval gondold meg...

Lehet, hogy õ nem lesz ilyen, de azért szóltam elõre is.

14l

2014. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az biztos ha valnank akkor a most viszonylag gondtalan eletem fenekestul felfordulna. A csaladom sem allna mellem, nagyon szeretik a ferjemet.

Kuzdelem a gyereker, mert azt mondta harcolni fog, hogy o nevelje, alberlet kis fizetesbol, a ferfinak is van egy nagyobb fia aki veleunk elne elvileg. Hogy jon majd ki a ket gyerek stb.

2014. dec. 2. 19:30
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerűen egy buta liba vagy.
2014. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy önző dolgot fogok írni. Én még nem jártam ilyen cipőben, de a TE lelki békéd a legfontosabb. Ha veled minden rendben, akkor a gyermeked is átérzi ezt a békét és nehezebben fogja megviselni a válás. Ha belekényszeríted magad egy olyan helyzetbe/életbe, hogy nem azzal a férfival élsz, akit szeretsz, az nemcsak rád, de a környezetedre is kihat. Persze nem szép dolog szeretőt tartani férj mellett, de nem vagyunk tökéletesek. A férjedet nem fogod valószínű úgy szeretni, ahogy egy feleségnek egy nőnek a férjét egy férfit. Egy harmonikus kapcsolathoz/házassághoz pedig hozzátartozik az, hogy a másik nem képviselőiként nézzünk egymásra és ne csak úgy, hogy a gyerekem szülője. Meg kell róla bizonyosodni, hogy a másik férfi tényleg biztosítja mindazt, amit keresel egy társban. Sok szerencsét és minden jót.
2014. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A válasz sokban függ a férjed viselkedésétől. Itt a gyakorin találtam egy linket egy filmmel. Szerelempróba volt a címe. Érdemes megnézd...

Ha valaha is őszintén szeretted a férjedet, nagy esélye van, hogy újra meghódítson, bár nem lesz könnyű dolga, ha te még mindig a másikra gondolsz.

Egyet tehetsz te is, ha biztos vagy abban, hogy újra meg akarod próbálni: próbálj minden nap legalább egy dolgot találni amiért megdicsérheted a férjed. Ez segít, hogy észrevegyél olyan tulajdonságokat amik felett elsiklanál (a rosszat könnyű észrevenni, a jót nehezebb)

2014. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Úgy érzem anyagi szempontok alapján hoztál meg egy érzelmi dolgokat érintő döntést. Ha a szeretőddel olyan nagyon megértitek egymást akkor miért is nem próbáljátok meg együtt? Ja, hogy az már bizonyos "problémákkal" járna...aha...ilyen hozzáállással valószínűleg nem fogod szeretni a férjedet, mert nem őt választottad, hanem a gondtalan életet amit ő biztosít neked.
2014. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 omba ***** válasza:
Láttam már ilyenre is példát.
2014. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mi a fene ***** válasza:
Minden házasságot megpróbál az élet. Neked ez jutott, de ne dönts forró fejjel ! ahogy leirtad, nem ér az a férfi- mármint a szerető - annyit !Lakva ismeri meg egymást az ember, és nélkülözés öli ám a szerelmet !
2014. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Idézd fel az az időt , amikor bele szerettél. Mit szerettél benne? Miért mentél hozzá? Elhanyagolt? Minden kapcsolat csak az együttélés alatt derül ki, hogy működik e. "Két gyerek hogy fog egyezni" Mennyire ismered milyen a pasas? Miért vált el tudod? Vagy még el sem vált?

Hogy szeretni fogod e újra a férjedet, az csak rajtad áll. Szerelmes viszont már aligha leszel.

2014. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!